Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

arma prosu ile counter strike prosunu karşılaştırmak yaptığınız bu arada.

arma inanılmaz kapsamlı gelmiş geçmiş en simulatif fps. counter strike düpedüz arcade shooter.

bu kapsamda arma counter strike'dan daha iyi bir oyun. counter strike noob oyunu çocuklar oynuyor oynayan herkes çocuktur. ölünce tur sonunda tekrar doğuyosun AHAHAHA COUNTER STRIKE AHAHAHAHA. ctrl'ye basınca direk çöküyor AHAHA NOOB OYUNU

ne kadar saçma dimi? susun artık

birbiriyle tamamen alakası olmayan 2 oyunu ele alarak benden altın zırvalık ödülünü kaptın hadi iyisin gene.
Sosyal ağlarda paylaş

xeno yaptığın lol moba karşılaştırması aynı levılda bir karşılaştırma.

dota vs hon olabilir mesela. mantıklı böle karşılaştırmak iki oyunu.

nasıl ki arma ve counter strike karşılaştırması saçma İKİSİDE FEPEESEEE diyip.

lol dota karşılaştırması aynı derecede kötü rezil salak saçma bir tartışma.

ayrıca zırva senin annendir sercan
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence baya karsılastırılır lol'le dota.
abartmayın bu kadar.
age of'la red alertla sc karsılastırılıyosa, hatta wc ile sc bile karsılastırılıyosa dota ile lol'ü karsılastırmazsın bile aynı der gecersin.

ve üzgünüm dota2nin lolü gectiği falan yok. 2012'de sc 1.2m viewer vurdu european wsc finals'ta, o zaman bile lol'ü GECTIK !!!! diey cosmadı kimse cünkü yok öle bişi. uzak doğuda saat sabah 1-9 iken olan amerikan turnuvasında genelde 400k görüyoruz sc2 deki ki lol bunu 3'e katlıyo. unique viewer sayısı 4-5m civarı geziyo.

dota sc2'den fazla izleniyoi ve oynanıyo ama, hanı madem ramak uydurucaklarmıs bi yerlerinden onuda adam gibi uysursalarmıs. adı sanı duyulmamıs kimsenin bilmediği dhc diye bi şirketin "sızdırması"na bu kadar gaza gelip inanmayın yahu.

bide dota cin'de lol'e oyuncu kaybederken nereye geciyo zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

xeno yaptığın lol moba karşılaştırması aynı levılda bir karşılaştırma.

dota vs hon olabilir mesela. mantıklı böle karşılaştırmak iki oyunu.

nasıl ki arma ve counter strike karşılaştırması saçma İKİSİDE FEPEESEEE diyip.

lol dota karşılaştırması aynı derecede kötü rezil salak saçma bir tartışma.

ayrıca zırva senin annendir sercan

arma-cs -> ikisi de birbirinden esinlenerek yapılmış oyunlar değil

lol-dota -> LoL dota'dan esinlenerek yapılmış bir oyun.

Hon-Dota karşılaştırması ise CS: Global Offensive ile CS 1.6 karşılaştırmak gibi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

cok sevdigim heroyu oynayıp kaybetmek yerine kazanıyorum daha guzel hem de karsı takımın goz yaslarında dansediyorum 4 baraka verdikten sonra oyunu kazandım daha ne olsun

ha bi de tanımıyosun yani beni oynadıgım seyi cok iyi oynayana kadar bırakmam sevmiyorum yarım yamalak is yapmayı bi ara da ogrenicem diye 25 oyun dark seer oynamıstım suicide da xp alamayan bi adamdan baya iyi bi suicide laner a dondum sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...