Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Beyler Ranked ve Unranked oyunlar dengeli değil zaten. Şans faktörünü ortadan kaldırsan bile pay 2 win takılan ya da günde 500 saat oynayarak para kasan adam sizden üstün olacak eğer ortalama bir oyun bilgisine sahipse dolayısıyla.

Oyundaki eğlence arena sisteminde var o da draftı öğrenmeyi ve her heroyla iyi tecrübe sahibi olmanızı talep ediyor. Bunları çözdükten ve belirli bir gold tuttuktan sonra en az 5 win ile arenadan çıkarsanız sürekli tekrarlayıp ekstra kart kazanabilirsiniz. Hızlı deck kasmanın tek yöntemi bol arena atıp bol arena wini almak yani.

Ranked bölümündeki ranklar ise (diamond-master vesaire) hiçbirşey ifade etmiyor ve gerçek bir match making sistemi yok oyunda. Yeterince oynarsanız mastera çıktığınızı göreceksiniz. Sistem sizi oynadıkça yükseltiyor o kadar. Sürekli exp kazanıyorsunuz o da katlanıyor yani Starcraft'ta yada Wow Arenadaki gibi bir MMR mevcut değil henüz bilginiz olsun.

Tabi oyun daha beta aşamasında ilerde neler olur bilmiyorum ama ben şu aralar sadece tüm karakterleri çözmeye çalışıyorum genelde. Priest oldukça eğlenceli mesela ama Rogue ve Warrior artı damagelerle çok sinir bozucu olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

Deck nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir vs gibi bir rehberimiz mevcut mu?

suggested cardlara bakarak temel bir fikir sahibi olabilirsin ama kafandaki anafikire göre o edindiğin fikirlere çok ters deckler oluşturarak çok başarılı da olabilirsin. yani en basiti o suggested cardlardan oyunun her fazında dengeli bir deck oluşturman gerekliliği gibi bir sonuç çıkıyor ama sen earlye odaklanıp en fazla 4 manalık kartlarla çat çat herkesi yenebilirsin. yani deck nasıl yapılır sorusunun basit bir cevabı yok. kafa yorman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aelfric said:

bombilo said:

Aceace said:

sabonis#2847
Ace#2540

bonesoul#2655

Aelfric#2263

evet turnuva yapıyoz, katılmak isteyenler alıntılasın ve yazsın accountunu.

16 kişiye ulaşınca 4'erli 4 grup yaparız, grup'larda her maçta 2 win'e ulaşan kazanır şeklinde yaparız. sonra ilk 2'ler çıkar gruptan, çeyrek final, yarı final, final.

imzamda
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında beta key Türkiye'den 2 kişiye falan yollandı sadece, buradaki kalabalığı onlar yapıyor değil mi ?

Senelerdir ne paralar verdik blizzard'a adamdan sayıp bir beta yollamadı adamlar. Kendini özel de hissedemiyorsun çünkü aynı parayı veren, senelerdir blizzard oyunu oynayan milyonlarca insan var. "Şu kadar yıllık müşteriyim!" falan da diyemiyorsun doğal olarak.

En iyisi bu topic içinde key isteyenlerin bir listesini yapıp, yalnız değilim diyerek avunayım ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

Benim öyle bir şey deme şansım da var, sırf character transferlerden Blizzard a kazandırdığım parayla ufak bir motorsiklet alırdım kendime çok rahat.

Bak transaction history de sadece 29.10.2010 dan sonrası görünüyor şu an (ki sözde oyunu bıraktığım zamanlar, ondan önce 5-6 kez 8 altla server değiştirdim) 29.10.2010 dan bugüne toplam ödediğim miktar €811,24. Abv Blizzard o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...