Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

valla şu bilmemne levelda, 1 booster açmadan herkesi yeniyorum diyenler ya sallıyor ya da karşılarına gerçekten kötü decke sahip insanlar geliyor.

öyle adamlar var ki, piuvvvv. deck'inde 5 tane game changer kart varsa yeterli zaten. adamlarda da 4-5 tane oluyor.

olay biraz sc2'nin ranking sistemi gibi olmalı bence. yendikçe daha zor adamlarla karşılaşmalısın falan. benim karşıma 20 maç önce bi herif geldi 3 legendary 2-3 epic 3 rare falan vardı adamda. üstümden geçti :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi haklısın haklısın da. Bak benim deckimdeki kartlar yukarda var. Gruul ve molten giant'ı kullandığım oyun sayısı çook sınırlıdır. 2 tane golden kartım vardı. Dusta çevirdim. 2 tane op kart craftladım. Patara kütere girişiyorum.

Tamam kabul. 2nd pick ve innnervate olan druidleri dovemedıgım oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Abi haklısın haklısın da. Bak benim deckimdeki kartlar yukarda var. Gruul ve molten giant'ı kullandığım oyun sayısı çook sınırlıdır. 2 tane golden kartım vardı. Dusta çevirdim. 2 tane op kart craftladım. Patara kütere girişiyorum.

20 booster açmak ile 2 tane istediğin op kart craftlamak aynı şey ki :D
2 golden kart nerden geldi. bizde hiç yok öyle şeyler. olsa keşke.

"dövemediğim oluyor" ne demek bi de :D %90 win rate gibi bir şey mi..
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir Hunter mi yaptin? Bende 18 sayfa Expert kart var yani, ne istersen yapiyorum, farkli farkli desteler deniyorum. TCG oyunlarinin zevki boyle cikar, bir deste kurup onla oynayarak degil, en azindan 4-5 gunde bir yeni deste yaparak.
1 tane hunter deckim var ama 5 classla aktif oynuyorum şu an

3 gündür günde 1 arena yapabiliyorum gelen para + daily quest ile

Bugun 6-3 bitirdim paladinle ama draftta fazlasıyla sıkıntı yaşadığımı düşünüyorum henüz oturmadı o arenada büyük resmi düşünüp theorycraft yapabilme yetilerim.

Tek classa yoğunlaşıp ayrı ayrı deckler yapmanın mı daha eğlenceli olduğunu söylüyorsun ? çünkü arenada minimum 7 classla oynayabiliyor olman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

20 booster açmak ile 2 tane istediğin op kart craftlamak aynı şey ki :D
2 golden kart nerden geldi. bizde hiç yok öyle şeyler. olsa keşke.

"dövemediğim oluyor" ne demek bi de :D %90 win rate gibi bir şey mi..

100 golda pack açtım ordan geldi valla :D Bileydim arena takılırdım.

ya bütün karakterleri 10 level yapınca 100 gold falan veriyo. dailyler 40ar veriyo. bi kaç tane daha görünmeyen quest var sanırım. böyle böyle yaptım.

Ya %90 yoktur elbette ama %70 civarı bir şeydir. Innervate başlayan druidleri ve the coini olan rogueları yenemiyorum. Onun harici bayaa rahatım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Two Star Master olduysan abi o oyun daha yeni oldugu icin, booster acan da ac actigi, daha kombolar, guzel uyumlu desteler yeni yeni ciktigi icin. Bir yil sonra Expert Pack almadan ya da aylarca Daily Quest grindlemeden Platinum olamazsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyuna para vermem gibi birşey demedim keyide satın aldım zaten. Gerektiğinden fazlasıyla booster açıcam elbette. Ancak oyun Pay to win diyorsun. Bende diyorum ki kurduğun deckin bir kişiliği varsa. (insanların yaptığı decklerin çoğu karaktersiz veya decklerin gerektiği gameplayi oynamıyor) Oyunu early game'de domine edebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

key isteyen var mı hala?

blizzard'dan yeni mail geldi, bi posta daha kayacaklarmış da önceki key'leri naptınız gibisinden soruyolar.

şimdi malum benim hearthstone fansite'ım vardı, bu yavşak curse hearthpwn.com'ı açıp bütün kullanıcıları çalınca ben de haliylen kapattım..

eğer key isteyen varsa hala, bi mod yardımıyla bi ihtimal katakulliye getiririz blizzard'ı. sadece konunun ilk başlığına, contest giriş yazısı gibi bişi yazmamız lazım mesela "We are giving away more Hearthstone keys! to enter the giveaway, follow up with a comment on this topic. We'll we randomly drawing winners!" gibisinden.

napalım uğraşalım mı bunla?

ps. nickimi yanlış yazana, bombiş diyene key yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...