Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Daha önceden Magic veya diğer kart oyunlarını oynamış olanları sıkıyor gibi. Ama hiç kart oyunu duymamış milyonlarca WoW oyuncusunu şu haliyle bile rahat çeker. Ayrıca daha fazla quest, oyun modu vb. ekleyeceklerini umuyorum. Bir de ilerki tarihlerde magicdeki gibi kart iptali yeni kartlar vs. olayları girerse (ki bence kesin girecek) feci para getirecek. Şimdiden 300 dolara ebayda beta keyler gidiyorsa....
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben mtg oyuncusuyum eski, 2000-2008 yılları arası falan oynadım aralarda bırakıp geri dönerek falan

ama oyun gayet zevk veriyor. şu anda bayıyorsa bile sebebi çok kısıtlı kartlarla oynamanız. magic'te sadece common'lar ve 1 rare 1 uncommon ile deck yaptığınızı düşünün mesela. ne kadar zevk verir? her şey yavaş oluyor şu anda 3 manaya 2/3 yaratık falan açıyoruz :D

oyunda taktik de bu secret'larla ve freeze, taunt vs gibi özelliklerle hiç fena değil. basit bir magic olarak düşünüyorum ve baya da zevk alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

sabonis fena dövdü beni valla mage'le sgdsh

deck'i baya beğendim ya, kendimden beklemezdim böyle bir deck :D o minicik 4 manaya 1/1 dragon da aldığım booster'dan çıktı, deck'i oynama keyfim arttı adeta :D

ahmedinejad said:

bayma sebebim daily quest az. rank atladıkça basic kartların gold versiyonlarını alıyorsun ama onlar da kırmaya falan yaramıyor. dust için disenchant yapman lazım o da parayla alınan packlerden.

yani şöyle kafayı bozup 40 doları basıp öyle oynayacaksın.

100 liraya 40 pack alsan, ortalama 1.5 rare'dan 60 rare çıksa bence baya bi güzel oynarsın ya. ki 100 liraya kart oyunu peheeeeey yani, magic'te düzgün bir deck kurmak istediğin anda 600-700 lira falan olur fiyat :D

ama oyunun ihtiyacı olan şey play tarafından da biraz extra puan vermek ve günlük giren herkese 10-20 puan bişi vermek.

onun dışında turnuvalar falan olsa kendi deckinle katıldığın ve atıyorum 64 kişiden ilk 3'e girenlere güzel ödüller falan verse, çok güzel olur. birinciye 15 booster, ikinciye 10 booster, 3.ye 5 booster. Turnuvaya giriş ücreti de 1 booster veya onun karşılığı gold falan gibi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...