Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Cok casual geldi bana. Arena'da beceremedim ama normaldir, daha kartlari filan dogru durust taniyamadim. Ama p2w olayi cok bariz, Arena'da hep basarili gitmedigin surece para vermeden oynaman zor. Gerci pahali degil, alirim belki sonra 7'li bir paket.

p2w olmasi sikici degil, biz Magic bebesiyiz ne de olsa. Ama asil beni rahatsiz edenler oyunun kendisi. Mesela karsidaki adamla oynarken konusma sansin yok. Eski oyunlari izleme sansin yok. Trade olmamasinin eksigini gercekten hissediyorum, ilk kez trade olmayan ve iskambil ya da tarot kartlariyla oynanmayan bir kart oyunu oynuyorum. Scrolls'da bile trade olayi oyuna ayri bir zevk katiyor. Bu haliyle single oyundan hallice gibi geldi. Multi ama etkilesim yok. Hangi akla hizmet boyle yapmislar bilmiyorum. Kotick trash talk olmasin filan mi demis?

Oyunun dengesini konusacak kadar oynamadim ama block olmamasi cok dengesiz geldi bana ilk bakista. Gorecegiz bakalim. Adama bir turda 20 dmg verdigim oldu. Engellemesi de mumkun degil gibiydi onceki turda. Gerci comezlikten de olabilir bu durumlar dedigim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

divine shield var palada block namına. ilk saldırı hiçbir işe yaramıyor. ama zaten millet çözmüş çok bi olayı yok divine shiled'in, anca nooblar kavrayamıyo.

yalnız oyun ne kadar basit ve tek düze olsa da sıkmıyıor. ayrıca ben multide konuşmama olayını sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok para harcanıp oluşturulan decklerin etkisini bilmem ama, şu ana kadar gördüğüm kadarıyla şansa bağlı, kart gelirse... Aynı adamla 3 kez ardarda karşılaştık. İlkinde ağzımı burnumu dağıttı, diğer ikisini ben kazandım. Gerçi daha ilk gün...
Sosyal ağlarda paylaş

Yazmıştım key diye, gözden kaçmış, key istiyorum keeey!!!

Bu arada Athene ne kadar kötü ya.

Okumuyor adam kartların ne yaptığını, bir deste kurmuş öyle, mana curve bok gibi, low mana hiç bir şey yok, kendini heallemiyor.

Karşı taraf shadowstep atıyor, return card to your hand, it costs 2 less diye "ne boka yaradı" diyor dalga geçiyor falan, halbuki battlecry ları tekrar çalışıyor işte. Son seferde de kombo ability i okumadı, ele dönen 2 dmg kartlarını hesaba katmayıp öldü mal gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Çok para harcanıp oluşturulan decklerin etkisini bilmem ama, şu ana kadar gördüğüm kadarıyla şansa bağlı, kart gelirse... Aynı adamla 3 kez ardarda karşılaştık. İlkinde ağzımı burnumu dağıttı, diğer ikisini ben kazandım. Gerçi daha ilk gün...

Aynen ustad. Iyi deste arti sans lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığımız maçların replaylerini neden kaydedemiyoruz :S

Az önce hakkatten epik bir maç oynadım. Warrior vs Mage. Adamda 8hp bende 20 kusur hp. Yerde minionım kalmadı. Yerde adamın 1 tane 2/1 kobrası var. Kobra diğer minionlara tek atıyo. Elimde Molten Giant var (8/8). Deckten fellik fellik minion gelsin diye bekliyorum. Tek bir tane koyma şansım yok. 2 minionı aynı anda koyup birini feda edip öteki ile kobradan kurtulmam gerekiyor.

3 defa bunu başarır gibi oldum her seferinde aoe damage koydu herif. Deckteki son kartım ile kobradan kurtulup kazandım oyunu. Ben bırakıyorum. Zirvede bıraktım diye anlatcam bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...