Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

3

anlaşıldı ki bu hikayede başına kötü birşey gelmesini garantilemenin kesin yolu delikanlılık yapmak. ceymi ilk defa delikanlılık yaptı, onda da ned styla aldı ödülünü lol

danaryos WHURRAAAH MAH DURAHGOONZ günlerinden bugüne ilerleme kaydetti gibi. çetin ceviz pazarlık filan.

stannis cofri'den kötü hale geldi sanırım nihayet, belasını bulacak tez zamanda inşallah.

podrick ve tyrion:
http://media.avclub.com/images/410/410891/16x9/627.jpg

4. bölüm trailer

danaryos adama kazık attı galiba, orduyu alıp orduya kestirtecek heh. acaba adamların ocp failsafe'i var mı "YOU CANNOT KILL YOUR MASTAH" diye, yoksa büyük fail olur heh.

yok ya tahminimce ejdere diyecek ki sen büyüyünce kaç buraya gel. dedikleri gibi bir ejder bir orduya bedel bence rahat kaçar ordan. delikanlılık kısmı ise çok ince bir yorum olmuş gerçekten öyle galiba lan.

bi de iron throne salağına kesin tecavüz edecekler sonra birileri kurtarmaya gelecek diye bekledim ben. o sanki dizinin böyle en diplere düşecek karakteri gibi duruyordu ama düşüşü bitti heh

Sosyal ağlarda paylaş

teyyon

onu yazmayı unuttum ya, ırzına geçselerdi ne güzel olacaktı. ama önceki delikanlılık = dayak yemek/ölmek tespitimin tam tersi de geçerli maalesef. deyyusluk yapanın sırtı yere gelmiyor. lannisturd sülalesi, lort beyliş, munten, ayran adalılar, (teyyon'un sülalesi) lort of layt cadısı vs vs

Sosyal ağlarda paylaş

3. sezon 3. bölüm

1-Masa sandalye olayında Tyrion gene konuşturdu zekayı...
2-Robun karısını ben sevemedim arkadş..yakışmıyor ya roba.
3-Daha fazla duvarın ötesinde aksiyon istiyom...gene de o atların katledilmesi sahnesi hoş değildi, diğer kargalar nerede acaba noldu orayı atladılar.
4-Bence Danny dragonuna pişittrecek o kel herifi...nasıl ağzı bozuk len onun.
5-Jamie'i ilk defa şovalye gibi davranmış olbilir,o da yukarda da denmiş Ned Stark gibi bir bedele sebeb oldu.Yazık oldu ya.
6- O OKÇU KİM YAHU? bir tuhaflık bir gariplik var çok sevdim ben onu=)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...