Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deep web

Artariel

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

O bizansın atladığı bir olay var, wireless mesh network ancak bağırma mesafesinde verimli çalışır çok büyük ve organize implementasyonlar olmadığı sürece. Özel bir yazılıma da gerek yok yani ama hazır olması. Yurt içinde filan kurup kullanabilirsiniz mesela yurdun ağına girmeden.

Aynen, çok basit bir şey o. Sıradan wireless'ı olan bi laptopla bire kurabilirsin, ekstra bi yazılıma bile ihtiyacın yok. Mac'in de Windows 7'nin de ad hoc kurma özelliği var. Geçelim, farklı şeyler çıksın pls.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bi tane daha böyle deli proje vardı. 4chande okumuştum. adam diyor ki şimdi gidip bi kadını hamile bırakıcam. çocuk %50 benim genlerimi taşıyacak. sonra çocuğumu 14'e kadar büyütüp onu da hamile bırakıcam, doğacak çocuk %75 benim genlerimi taşıyacak. sonra öyle öyle 2 nesil daha gidecekmiş. yaklaşık 65 yaşına gelince neredeyse %95 kendisiyle seks yapma imkanı olacakmış.

kafayı yemiş tipler var gerçekten de.

bu da craster.
Sosyal ağlarda paylaş

byzantium eğer doğru anladıysam şey değil mi
local wireless network olayı
herkes wirelessları acıyo
internetsiz internet yapılıyo

eğer oysa şey vardı bi dönem asıl olayı o7
boxdrop diye bişi
adamlar böle bataryalı yada fişli kutular hazırlamışlardı
metrolarda yada işte böle emanet dolaplı yerlerde çalıştırıp koyuyolardı
içinde modem felan olan kutular
böle networkü büyütmek amaçlı
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bi tane daha böyle deli proje vardı. 4chande okumuştum. adam diyor ki şimdi gidip bi kadını hamile bırakıcam. çocuk %50 benim genlerimi taşıyacak. sonra çocuğumu 14'e kadar büyütüp onu da hamile bırakıcam, doğacak çocuk %75 benim genlerimi taşıyacak. sonra öyle öyle 2 nesil daha gidecekmiş. yaklaşık 65 yaşına gelince neredeyse %95 kendisiyle seks yapma imkanı olacakmış.

kafayı yemiş tipler var gerçekten de.

Ensest kısmından, adamın kafayı yemiş olmasından filan değil de zincirleme akraba çiftleşmesinin sonuçlarından daha çok korkarım ben ya.
4 nesil sonrasında çocuk tentacle lı filan doğar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

abi olay sadece deep web değil, bildiğiniz internetin 7ye yakın farklı katmanı olduğu söyleniyor, işte şuan kullandığımız surface web. onun bir altı deep web. en son katman marianna web diye bir şey. pek fazla kurcalamayın derim, ben biraz kurcaladım pişman oldum, ha ira yeşil kitabıdır, pkknın eğitim kitaplarıdır, bomba yapımı vs öğrendik ama gerek yok unuttum zaten :) hani böyle söyleyince çekici gelebilir size ama inanın gerçekten aman aman bir şey yok. deep webin bir alt katmanına erişmek için baya kastık falan olmadı kısmet dedik kapattık.

her türlü pisliği bulabilirsiniz yalnız arıyorsanız onuda söyleyeyim.

deep web sadece torla girilen ağ değil bu arada bir sürü anonymous ağ var bunun gibi. hani internete deep web yazıp aratırsanız türkçe dahi bloglar bulabilirsiniz ki bunlar şehir efsanesi değil.

kısaca anlatayım dedim umarım sakıncalı bir şey söylememişimdir, yapmayın, etmeyin :)

mideniz kaldırmaz şunu bile inanın.

girersenizde, bir boşluk hissi hissettiğiniz an çıkın.

ha şunuda unutmayın, başta fbi olmak üzere çoğu kurum deep webi izliyor, kullanıcıya kadar takip yapılamadığı söylense dahi, net bir şey yok ortada.

bir bok yiyorsanız bodoslama girmeyin, adamlar heryere belli kurallar yazmış okuyun :)

yanlış anlaşılmasın çok bildiğimden konuşmuyorum, tecrübe ettim sizin gibi bende, bildiklerimi söyledim.

öm atabilirsiniz merak ettiğiniz bir şey varsa.

öyle bir anlatmışın ki giresim geldi valla

okul internetiyle 4chan'e filan giriyorum da eve dönünce bakarım şu tor olayına
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...