Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim bilir...

Masticore

Öne çıkan mesajlar

said:
Hani Lut da kavmine şöyle demişti: "Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz. (Araf,80)

Dağılabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

said:
Hani Lut da kavmine şöyle demişti: "Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz. (Araf,80)

Dağılabilirsiniz.

kaynak çok sağlam panpalar
Sosyal ağlarda paylaş

dfs o yaştaki iki insanın "kişisel tercih, özgür irade" ile onu yaptığına inanıyorsunuz ya hala... yani bu bağlamda bunun bir hastalık olduğunu anlayamamak, o yaşta çıkan.. üniversite okumuş koskoca adamlarsınız yahu! allah bilir çocukları hatta torunları vardır o adamların.

bize gönderme yapıyor bi de "insanlık ayıbı" diye. ayıbı biz yapıyoruz evet eyvalla.

yav said:

çok ilginç ya
ben ki o kadar açıkfikirli sanırım kendimi
sanki hep böyle bakımlı tüysüz erkekler anca sevişirmiş gay olurmuş gibi sanırdım hahah garip bi ders oldu bu video

evet çünkü hastalık(nolursa olsun) denilen şey, insanı her yaşta yakalayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

dfs o yaştaki iki insanın "kişisel tercih, özgür irade" ile onu yaptığına inanıyorsunuz ya hala... yani bu bağlamda bunun bir hastalık olduğunu anlayamamak, o yaşta çıkan.. üniversite okumuş koskoca adamlarsınız yahu! allah bilir çocukları hatta torunları vardır o adamların.

bize gönderme yapıyor bi de "insanlık ayıbı" diye. ayıbı biz yapıyoruz evet eyvalla.

yav said:

çok ilginç ya
sanki hep böyle bakımlı tüysüz erkekler anca sevişirmiş gay olurmuş gibi sanırdım hahah garip bi ders oldu bu video

evet çünkü hastalık(nolursa olsun) denilen şey, insanı her yaşta yakalayabilir.

bi önceki gün mü gay olmuşlar
izledin mi adamları gay olurken
gelip sana "bugün gay oluyoruz" mu dediler
teklif ettiler mi sana da

kıt
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

çok ilginç ya

ha bak ben de bu yüzden güldüm, şok oldu çünkü "ahah noliy" dedim
ama adamlar zaten o tepkiyi öngörüp asansörde gizli saklı yapmışlar yapacaklarını, ama gene de teşhir olmuşlar yazık
gerçi haberi yoktur heralde amcaların
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...