Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Kore 1953 Ateşkes Anlaşmasının Son Buldugunu Ilan Etti

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi bu tüysüz şişko yeni lider oldu ya, hükümdarlığının ileriki yıllarında halkına gösterip "bakın, nasıl da dünyayı önümde dize getirdim, çok büyük adamım ben" diyebileceği bir zafere ihtiyacı var. feyk meyk de olsa bir tane oluşturması lazım. savaş çıkartırlarsa halkı açlıktan ölür. net. atarlar bir tane denize, sevinirler işte. öyle. biz de youtube'dan videolarını izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi ordusunda muhtemelen babasından kalan bazı yüksek rütbeler baskı yapıyor buna küçük görüyor falan diye tahmin ediyorum söylentiler vardı böyle hep. kimyonun ordudaki bi akrabasıda demişti böle bişiler buna karşı diye hatırlıyorum geçen senelerde
Sosyal ağlarda paylaş

Güney Kore'de iş yaptığımız firmalardaki insanlarla konuşuyorum da, Kuzey Kore'nin bu tür içerikleri her 4 5 senede bir oluyormuş. İlk defa Avrupa basını ilgi gösterdiği için abartı bir durum var gibi görünüyor, ama biz sakiniz diyorlar. Kimse vuracağına ihtimal vermiyor. Bakalım neler olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika-Ingiltere-Isvicre-Israil bu dortlu birgun Pretend to be a GOD konusunu cok fena odeyecekler. Ozellikle Hiroshima ve Nagazaki nin faciasini odeyecekler. Ayrica Kanada da oldurdukleri masumlarin kanindanda kurtulamayacaklar. Ayrica Fukushima da Israil ve ABD nin yaptigi ve denedigi insan kacakciligi denemeleri Iraq da yaptiklari zulumler. Ikinci dunya savasinda yaptiklari tecavuzler ve kacirmalar. Bunlarin hepsini bir bir bir bir odeyecekler. Bu dortlu birgun Kizil Gunesin onunde diz cokecek. Simdi dalga gecebilirler simdi heryere o pis botlari ile girebilirler ama birgun o tatamilere o botlarla bastiklarina pisman olacaklar.

Kin yada nefretim yok sadece bu katliamlari duzenleyenlerin yok olmasi duam dir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...