Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahvemden böcek çıktı

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

olm o anda ne sinirlenmesi bilader tiksintiden geberdim elime bi aldım ANA!!! attım hemen yere. sinri ve öfke dışında iğrenç bir tiksinti öğürme duygusu vs vs taşıyorsun. sekretere baktım zaten özür dilerim vs dedi de o kızcağız da şok oldu olm onu geç öyle veya böyle BÖCEK VARDI LAN AĞZIMDA kızsam bişey olmazki. ağzımı açamadım dilmi oynatamadım bir süre ya ağzımda parçası varsa diye... sanki hala ağzımda gibiydi hala bak yine tiksinti geldi. olm öyle böyle değil iğrenç bir durum lan böğykk... bence bu çok açıkalyıcı oldu size. siz istediniz bunu ıyk...
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Larvaların insan eti yemesine bir engel mi var? Aç kalırlarsa bu sefer adamı kemirmeye başlarlar muhtemelen.

Gerçi öyle bir durum varsa eninde sonunda kemirmeye başlarlar da en azından bir doktora gözükene kadar filan hayatta kalması lazım işte.

abi larva büyür de mideyi yerse, o çeliği bile eritebilen mide asiti yerçekimi yönünde ne varsa eriterek inmez mi

hmmmm
Sosyal ağlarda paylaş

o çeliği bile eriten mide asiti midenizi neden delmiyor sanıyorsunuz ? LAVRALAR sayesinde tabiki...

İnsanın neden midesi yanar ? çok sağlıklı olunca.... Çok acı yiyince ? neden ???

Çünkü Acı yiyince Lavraları tahrip ediosunuz...
Mideniz sahipsiz kalıyor...

Çok sağlıklı olmayın ... biraz böcekli lavralı yumurtalı olsun mideniz daha uzun yaşarsınız/yaşamazsınız
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

olm ben napıyım peki söylesene öfff görünce bile tiksiniyorum ben beni düşünsene bi öfff

barbu sdfkljsdf midemi yıkattırayım o zaman

hiç düşündün mü ya o sıcaklığın vs etkisiyle yumurtalarını bıraktıysa kahveye ya da ağzına ve es kaza 1-2si midene gittiyse? 2 gün içinde midende 50 60 hamam böceği türeyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Adliyeden döndüm, sekreterden kahve istedim kahve sigara yaparken kahvemden bir yudum aldım. ağzıma bişey geldi elimle çıkardım. hamam böceğini ve antenlerini gördüm. sonrasını anlatmayacağım ama sanırım midemin kasılmasından öleceğim BÖĞYk. bu anımı sizinle paylaşmak istedim. ölürsem bu yüzdendir midem sırtımda geziyorum. ölür müyüm lan!

ben fi tarihinde anneciğimden ayran istemiştim, annem güzel bir sandviçle ayran vermişti. sandviçten kocaman ısırmıştım, ayrandan da kocaman yudum almıştım,çiğnerken normal olmayan bir şeyler geldi dilime,ağzımın çeperlerine. bir çıkarttım antenimsi şeyler...ayrana bir daha baktım dikkatli, kocaman bir hamam böceği. ulan ne ara girmiş o ayran bardağına?!?! hayatımın en iğrenç anlarından biriydi. senden okuyunca aklıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...