Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrim Kursu

sandalye

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

halka inmeyi öğrenmek lazım. buna en fazla evrimin zaten gerçek olduğunu düşünen üniversiteli gençler falan gelir. sokaktaki evrime inanmayan adam 10 tl verip de oturup dinlemez. Türk halkı zaten genel olarak oturup da dinlemez. Üzerine para hiç vermez.

Bu halka inmek lafini herkes kullaniyor da
Oyle kolay degil o isler
Devlet ve ozel kurumlar tarafindan desteklenmeyen bir hareket, dusunce nasil halka inecek? Halka inince ne olacak? Diger tarafin halk uzerindeki etkisi nasil hafifletilecek?
Once meyilli insanlara ulasilir, efektif bilgi aktarimi saglanir. Tamam inanan cok da, Kac kisi evrim hakkinda iki uc satir bisey yazabilir yani. Onlar ogrenecek ki cevrelerine ufak ufak yayacaklar. Ben mesela butun kafasi karisik kiz arkadaslarimi ateist yapmisimdir. Niye, cunku bende o enformatik vardi. Saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

halka inmeyi öğrenmek lazım. buna en fazla evrimin zaten gerçek olduğunu düşünen üniversiteli gençler falan gelir. sokaktaki evrime inanmayan adam 10 tl verip de oturup dinlemez. Türk halkı zaten genel olarak oturup da dinlemez. Üzerine para hiç vermez.

üniversiteli gençler evrimin gerçek olduğuna inanıyor diye bir şey yok ki. onun dışında halka nasıl inecekler ki abi, bizim millet daha gitmeden yakar konferansı. ancak pembe dizilerde bilinç altı mesajla falan anlatabilirsin evrimi halka.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Evrimi halka indirmek okul seviyesinden sonra imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

duyduğum en saçma kurslardan birisi olabilir.
evrime inanan insanlara 16 saat ne anlatacaksınız acaba cidden merak ettim.
loop'a bağlayacaksınız heralde
"evrim var"
"evrim var"
"evrim var"
"evrim var"
....

su cahilligi atmak lazim yanliz. Evrime inanilmaz din degil bu bilimsel bir teori. Surekli olarak yeni argumanlarla desteklenen bir teori. Insanlar bunun uzerine arastirma yapiyor. Boyle toplantilarda gelip paylasiyorlar bunlari.
Sosyal ağlarda paylaş

ya evrimi halka indirmeye niye kasıyoruz bu arada? kaçırmışım ben o noktayı sanırım?

bırakın da bakkal hüseyin, çöpçü hamza, mahallenin yaban çakalı serkan, üst komşu necime teyze evrime inanmayıversin banane mkoyim ya?

evrime inanınca hayat kalitesi mi artıyor, yardımsever mi oluyor bu insanlar nedir yani? "hmmm demek evrim doğruymuş bundan sonra iyi, doğru, dürüst ve ahlaklı bir insan olup bilimi yücelteceğim" mi diyecekler?

isterse evrenin kendi içinde fractal ve trans dimensional olarak bölünüp subjektif olarak tecrübe edilen olasılıklar denizinin oluşturduğu tek bir projeksiyon olduğunu düşünsün, ee hayvan gene hayvan? yer mi verecek bu adam metrobüste yaşlıya şimdi maymundan geliyoruz diye?

inmesin halka falan gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

ya evrimi halka indirmeye niye kasıyoruz bu arada? kaçırmışım ben o noktayı sanırım?

bırakın da bakkal hüseyin, çöpçü hamza, mahallenin yaban çakalı serkan, üst komşu necime teyze evrime inanmayıversin banane mkoyim ya?

evrime inanınca hayat kalitesi mi artıyor, yardımsever mi oluyor bu insanlar nedir yani? "hmmm demek evrim doğruymuş bundan sonra iyi, doğru, dürüst ve ahlaklı bir insan olup bilimi yücelteceğim" mi diyecekler?

isterse evrenin kendi içinde fractal ve trans dimensional olarak bölünüp subjektif olarak tecrübe edilen olasılıklar denizinin oluşturduğu tek bir projeksiyon olduğunu düşünsün, ee hayvan gene hayvan? yer mi verecek bu adam metrobüste yaşlıya şimdi maymundan geliyoruz diye?

inmesin halka falan gerek yok
İşte gerçek bir 3. dünya ülkesi insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten şu var,
bi insanın bu kursa gelmesi için "ya ben acaba nasıl nerden geldim" diye sorması lazım en basitinden.

adam doğalgaz faturasınımı ödicek, 2 kuruş daha fazla mı para kazanıcak, bebeğin bezinimi kovalicak, evin su tesisatını mı yaptırıcak yoksa "acaba ben nerden geldim,hadi boş vaktimi bunla değerlendireyim" mi dicek ehehe.

anca öğrenciler, ki konuyla ilgili olanlar ya da güzel kız arkadaşlarının bu kursa gittiğini öğrenenler, ya da promosyonla iphone veya araba veya kiev tatili verilceğini öğrenenler ( bunlarda öğrenci olcak ) gider buna.

ben gider miyim diye bi an düşündüm mesela, 16 saatmiş.
16 saat oturucam aydınlanıcam orda, ki googlelayamıyorum da zaten, kütüphanede yok zaten memlekette; vericem 16 saati zaten bi haftasonum var elimde onu da ona vereyim demem lazım ki hayatta demem,
şu güzel havada çıkıp yürüsem bile kar etmiş olurum.

keşke anlamlı bi kurs olsaymış.

Zaten hep derim, kişisel gelişim koçlıuk moçluk seminerleri mutsuzluk ve depresyon kaynağıdır, buda öle bişi olacak muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

İçerik açıklanır açıklanmaz koyucam.

Ramazanda elinde sıgarayla gezdiğinde dayak yediğin bir ülkede neden halka inmiyorsunuz diyen muhalif çabalarınızı anlamadım.

Yapılan şey çok başarılı, destekleyin.

o dayağı atanları zaten yediği haltı eleştiren yok murad başka.islama sataşmak.değil mi ki fare suratlı mao 50 milyona yakın çinlinin 10 milyonun direk katletti gerisi de sen devrime karsısın diyerek hapisanelerde oldürü, insan kasabı yahudi jozef stalin de orta asya kırım yarım adasındakı tatarları sibirya vs lere hayvani muamelelerle sürdü öldürdü

değil mi ki todor jivkov bizlerin isimlerini değiştirdi bulgaristanda 1984-85 yıllarında
sizler aslınız bulgar osmanlı sizi turk yaptı
bre düdük makarnası adama demezler mi 1395 ten 1900 yıllara kadar isteseydi o dediğin yapar ve tek bir bugar kalmazdı
değil mi ki evropa ülkeleri afrika güney amerikayı köle ticareti 1950 lere kadar siyah derililere ettikleri muameleler...sömürdüler osmanlıdan daha az bir zaman ama adamlar günümüzde ya espanyolca ya ingilizce ya da fransızca konusuyorlar
keza romanyadakı çavuşescu maymuncu soytarı sadece devrilmekle kalmadı meydanda
yatırıverdiler 1.80
bizim vetovo kazasına yakın senovoda ,gorna oryahovitsada, targoviştede,kırcallı ,burgazda,asenovgradda,çervena vodada,da vs vs vs hangi il ilçe kaza köyü sayayım hep komonisler ki sadece türklere değil ortodoks bulgarlara bile ne zulumler ettiler....bu maymuncu komonisler yediği naneler belene adası hapisanesinde yedikleri naneler
ne oldu lanetle nıyoruz onları
daha 1990 lı yıllarda 1 mayıs yürüyüşlerinde öfkelerinden
istanbulda belediyelerin parklarındakı çiçeklere ellerinde sopalar ile nasıl saldırıp sağa sola savurduklarını gorduk
bu komonizmi savunanlar gelsinler de komonizmi 83 yaşımdakı babama anlatsınlar o da onlara 7 senelik belene hapisanesi anılarını anlatsın,çektiklerini nasıl direkten dönüp ...o kamptan nasıl oldu da diri çıktığının .. nasıl canlı çıktığına inanamadığını anlatsın

82-89 yıllarında bulgaristan okullarında nasıl biyoloji vs derleri de hala anılarımızda
hadi oradan darvinizm komonizm vampirler insan kasapları
ben kendi insan ceddime sahip çıkıyorum
bir oncekı mesajda dediğim gibi herkes ceddine sahip çıkıyor

selam hidayete tabi olanlara olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...