Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires II HD Edition

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Al bak bunu yap bu yeterli. Etrafta 3-5 tane aoe2 yayıncısı var. Zaten aşırı aoe caster talebi olmayınca yetiyor. Resonance22, Zeroempires bi de spirit of the ageofempires mı ne var. Zaten sadece ve sadece castle rush öğrensen abartısız söylüyorum 1700 mmra çıkarsın :)

matchmaking, oyun içinde leaderboard falan yok ki 1700 rating olsun, isminin yanında rastgele bir rank gösteriyor anca ehueh

aoe2stats diye bir site vardı o da kapandı, sonra aynı adam başka bir site açıp aylarca güncellemediydi falan
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun lobbysinde bir sorun var evet http://aoe2.net/ adresinden aktif lobbyleri gorup oyuna girebiliyosunuz ama site gocuyo bazen. aoe2lobby.net de ayni sekilde kullanisli.

Tek kotu yani, sectiginiz oyuna herhangi bi sebepten giremeyince oyun icinde mouse cursoru kayboluyo ve duzelmesi icin oyunu tekrar baslatmak gerekiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çözümü şöyle buldum. Aoe2.net'e giriyorum. Sadece EU olan hostlara sonuncu olarak giriyorum. Biraz fazla beklemek gerekiyor ama genel olarak lan'a yakın oynanıyor.

Ha 2016'da bi oyun atabilmek için external site kullanmak zorunda kalmak can sıkıcı ama oyun düzgün oynandığı müddetçe np.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ÇILDIRACAĞIM...

Oyun yoktu ben de değişiklik olsun diye BF gireyim dedim. 4v4 herkes 1700-1800 civarı. Pocket'tayım. Yanımdaki wing eleman oyunun başında pause demiş ama pauselamadan gitmiş. Görmedik. Adam diğer oyuncular castle'a ulaştığı zaman feudale daha yeni geçmişti.

Bende saracen var. Bizim tarafta Pers, Maya ve Çin var. Geride kalmış elemanla beraber adamları tutacağız diye burnumuzdan ter damlıyor. 3 kişi bok var bizim tarafta takılıyorlar. Yanımızdakilere çemkirdik. Bişeyler yapın diye. Çat rakipten biri (öteki wingteki brit) çıktı. Hah 4v3 şimdi bi şansımız var. trade yaptırtmasalar bile kardır dedik.

2 kişi oyundan çıkmış Briti dövemediler. 4 tane kale yapmış, aralarına 50-60 tane longbowman koymuş ve oyundan çıkmış Brit'i yenemediler. 1.5 saatlik oyunun 1 saatinde olmayan Brit toplam 50 asker kaybetmişti. Çıldırdım resmen. Lan sadece skirmisher + treb yapsan kazanacağız oyunu. Farming madness oynuyor ipneler. Benim burnumdan ter gelmiş adamlar göbek yayıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

populationun 200ü geçtiği her 3v3 4v4de öküz gibi delay ve lag olduğundan dolayı briton turtle'ı hakkat efsane yalnız

youtubeda benzer bir video vardı aynı şekilde briton çıkıyor, bunlar 3v2 yenemiyorlar, keşke zeroempiresa falan gönderseydin :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
yeni exp, 5 gune cikiyor:

Rise of the Rajas

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/488060/ss_36a24bfb5276bdb325707d3ce0cd06147dec2aad.jpg

http://store.steampowered.com/app/488060/

4 yeni irk

4 yeni campaign

yeni birimler vs:

Improved AI
5 New Random Maps
5 New Special Maps
5 New Real World Maps
13 New Terrains
New Scenario Editor Objects
Spectator Mode

https://i.makeagif.com/media/9-29-2015/XJXTx5.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Yeni expansiondan ziyade...

5.2 şu anda alpha'da. Dünden bu yana bayaa bir kişinin streamine falan da baktım. Prolar da denediler falan.

Removed the added network delay on game start
Lowered the minimum command delay to allow max performance on faster machines
Improved the throttling system to allow for faster network speeds (where applicable).

(Balans değişikliklerini alıntılamıyom)

"Dogao meşhur bir proplayer, Zero Empires caster."

AoE 2 is back guys! Desync gitmiş, input lag yaşayan yok... Redditte falan da herkes mutlu mesut görünüyor.

Yeni ırklar acaaayip güzel. Maya ve Khmer favorilerim. Vietnam tam bir late game canavarı. Zerglingler var artık oluuuum!!!! Hadi Eycof'a dönek. Artık teamspeak yerine discord kullanırız hem. Daha da güzel olur. Sezgin bile gelebilir hatta :)

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

5.2 şu anda alpha'da. Dünden bu yana bayaa bir kişinin streamine falan da baktım. Prolar da denediler falan.

u wot mate? pro'su mu var aoe2'nin hsudfhuadsh.

Ha arenciston'un prosu olacak ama eycofun olmayacak.

Eycof eskisi kadar popüler olmayabilir ama sonuçta oynanmaya da turnuvalarına da devam ediliyor. Şu yeni exp ile birlikte Escape masters turnuvası bayaa hypeladı.

Bir de yeni gelen balans peçler oyuna nefes aldırdı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...