Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Kalkan üstünde taşıyorlar ok atıyor vs, master tactician eleman ve diğer kardeşlerinde mentoru gibi yansımış tarihe, bir diğer versiyonda savaşcı boneless olayı kemik kıran hasan abi sohbeti daha açmayalım spo olur.Bakalım önümüzdeki sezonlarda güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

4. sezon finali, kralin roland ve kardesiyle yemek sahnesi

Kral niye oyle bisey yapti ki simdi. Bir onceki bolumde yataga giriyodu, simdi ne oldu da fikri degisti ben aradaki gecisi yakalayamadim. Fazla mi hirsli, entrikaci buldu nedir.

spocan

kullandı attı. kızı dedi ya alt tabakadan gelmiş birine neden bu kadar güç verdi diye, arada söylüyordu da babamın ne yapacağı belli olmaz diye.
yemek masasında 2sini alıp düşüncelerini tavırlarını davranışını hırsını vs. ölçttü baktı 2side manipule etmeye çalışyor yılan büyümeden kafasını kopardı

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

4. sezon finali, kralin roland ve kardesiyle yemek sahnesi

Kral niye oyle bisey yapti ki simdi. Bir onceki bolumde yataga giriyodu, simdi ne oldu da fikri degisti ben aradaki gecisi yakalayamadim. Fazla mi hirsli, entrikaci buldu nedir.

adam kimin ne mal oldugunu baştan beri cok iyi biliyormuş.İşi bitince harcadı. Kurnazın önde gideni cıktı. Taktir ettim.

Sosyal ağlarda paylaş

kötü bi sezondu baya. Anca Sezon finali heeycanlı olmuş. Hiç 20 bölüm olmasına gerek yoktu şu sezonun.

ep10

Çocukların büyümüş halleri meh ya. Bi Bjorn karizması yok hiç birinde. Bide bi tanesi aşırı derece Erlandur'a benziyor.

Time jump lazımdı. Özlediğimiz Ragnar döndü filan ama Bjorn, kızı Aslaug malı yüzünden ölünce naaptı filan görseydik keşke.

http://www.youtube.com/watch?v=TWpw8r4zTQ8

trailer spo

"there can only be one queen in Kattekat"

aw yis. Gel bitir Asluag'u Lagertha ya sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...