Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Aslında sagada Bjorn bu ölme numarasını İtalyada bir şehri ele geçirmek için yapıyor ama güzel olmuş açıkçası,yadırgamadım.Dizi tarihi gerçeklik,mistizm ve senaryoyu diziye uyarlama konusunda çok iyi iş beceriyor.gerçekten çok başarılı bir dizi,daha çok kıymeti bilinmesi lazım şunun.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk 2 sezon ne kadar efsaneyse bu sezon da o kadar bayıktı.

Björnün kız arkadaşına character development yapacaz diye sezonun yarısını harcadılar falan. Filler sequencelarla geçti lan koca sezon, sezon bitiyor hala kontun skinin zevkinden enstanteneler hede hödö.

3. sezonun tamamını bir bölümde anlatırsın o kadar sığ bir senaryoymuştu. Ragnar da ölseydi daha izlemezdim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon kötüydü tartısılmaz ama 10 bölüm yerine 20 bölüm olsa şu diziler kimse birşey demez björn'ün kız arkadaşına,onun bunun dramına...

Senaristler grev yapmıştı haklar hukuklar diye, ondan mı böyle oldu bu diziler anlamadım gitti. Eskiden lost vs. bir sürü dizi 45 dk olurdu 20 bölümden aşağı sürmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi rome'un her açıdan nasıl bir efsane olduğunu biliyor herkes

HBO-BBC-RAI ortak çekiyordu, abd ingiltere ve italyadan para yağıyordu, ona rağmen 110 milyon dolara anca 10-12 bölüm çekebiliyoz valla kurtarmıyor hacılar diye bitirdiler diziyi, o receptiona rağmen yani

gameofthronesun yapımcılarının da ha keza açıklamaları var 15-16 bölüm falan düşünüyorduk ama yetmiyor gibisinden

haberi vardı belki buraya da postlanmıştır, işte 1000 tane adam lazım viking olmak isteyen gelsin diye irlandada halka açık figüran seçmesi vardı 4. sezon için

çok para ve bizim düşündüğümüz gibi değil hani

sen burda FETİH 1453 LELE diye film çekiyorsun kült oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...