Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karımı döveyim mi?

tokins

Öne çıkan mesajlar

tokins said:

22 yaşındayım karım 18 yaşında. Beni aldatıyor. Telefonundan mesajlarını okudum. Beni eski erkek arkadaşıyla aldatıyor. Telefondan mesajla birbirlerini azdırmışlar. Hepsini okudum. Okurken bir yandan da sertleştim. Allah ikisinin de belasını versin.

olm ne biçim troleybüsçüsün lan sen?
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

Eve geldi. Yine buldu dalga geçecek bir şeylerimi. Yeni aldığım altı bombeli ortopedik ayakkabılarımla dalga geçiyor. Ayakkabının bir ucuna zeytin koyup diğer ucuna ayağıyla basıp zeytini bana fırlatmaya çalıştı. Bilerek yapıyor biliyorum, sinirlendirmeye çalışıyor. Ben kendimi biraz küçük odaya kitliyorum. Konuşmaya sonra devam ederiz. Herkese teşekkürler.

ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

Kardeşim böyle birşey önceki evliliğimde başıma gelmişti. Ben oldukça sakin davrandım ve savcılığa mesajlarla birlikte şikayette bulundum.

Eski karım ayrılmamak için elinden geleni yaptı, tabii amacı benim malvarlığımdan faydalanmaktı nasıl oldu anlamadım ama baya da kazançlı bir ayrılık oldu onun için.

Ancak daha sonra benim paralarımla aldığı arabasıyla gezerken o beni aldattığı adamın kullandığı sırada kaza yaptılar. Adam öldü karım da ayak bileğinden sakatlandı. Şimdi topal yürüyor.

Sen rahat ol, Allah onların cezasını verir.

İbretlik olmuş resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

tokins said:

Karımın dostunun olası bir saldırısından korunmak için kendime pitbul aldım. Ona nasıl kas yaptırabilirim? Ve son bir soru pitbul sahibini ısırır mı?

sincap

o köpek yer seni

Bull terrier benim hayalimde ki köpek ama cok salak diyorlar öylemi gerçekten ? Yoksa sahibiyle mi alakalı ? İlla border collie gibi olsun demiyoruz ama ''patini uzat oğlum'' dediğimde saga sola saldırmasın zaten saldirdi mi GG no rmk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...