Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baba ölmüş

Llama

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=58vJu3b4rqo

şu programı canlı izlemiştim, o zaman şu cümleyi kurmuştum. "bu adam ölürse çok insan üzülür" nitekim değeri, diğer büyük sanatçılar gibi öldükten sonra daha çok anlaşıldı.

ülkenin büyük bir çoğunluğunun hayranı olmadığı tabiki bir gerçek ama ondan nefret eden insan sayısının az olduğunu söylemek mümkün. kimseye bir atarı gideri yoktu, arabesk anlamda sisteme isyan etmekten başka bir şey yapmadı. bundan dolayı insanların çoğunun gözünde tercih edilmeyen bir arabesk sanatçısıydı.

arabesk tarzından başka türde müzik yapanların ona bestelerini okutmaları sanatçılığının ne kadar başarılı ve saygı duyulmaya değer olduğunu gösteriyor.

mekanı cennet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu arabesk okuyodu fasizanligi apayri bi kafa, muzik evrenseldir ki muslum baba soyledigi her sarkiyi hakkini verek soyliyordu, paramparcayi teoman zorla soyletti, daha sonrada benden kat kat iyi okudu, bu parcayi ben okumam daha babanin olsun dedi

Ask tesadufleri sever hani en marjinal albumu, mukemmel bir sesi ve yoruma vardi babanin, olmadi yar ve paramparcadan sonra zaten yapmasi gerekiyordu, yepyeni bir jenerasyonu ve kitleyi hayran etti kendine, hic bu yastan sonra ne maymunluk yapcam diye reddetmedi

Arabeskten hoslanmam bende ama muslum baba soylesin en damardan dinleniyor oda, cok nadir cikar boyle sanatcilar hani ki muhtesem guzel bi insandi kisilik olarakta
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorumda şu an pop listelerinde entel olmak, modern olmak mini etekleri giyen, dekoltenin kralını bırakan içinde seksle alakalı binbir türlü mesajlar verilebilen klipler midir modernlik vs vs vs

Şimdi ben müslüm seviyorum dersem ne diye anılırım. Cidden soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

forumumuzda müslüm baba önyargısı aşılmış genel olarak, benimsenmiş baba.
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/35730587.jpg
fazıl say bile çelenk yollamış cenazeye:
said:
Say'ın, asistanı aracılığı ile Teşvikiye Camii'ne yolladığı çelenk dikkat çekerken, bir görevli, "Fazıl Say'ın asistanı aradı dost olduklarını ve çok üzgün olduklarını söyledi" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...