Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Yer yarılsa da içine girsem" dediğiniz rezil anılarınız

MadOrca

Öne çıkan mesajlar

arkadaş grubu üniversitenin bahçesinde falan oturuyoruz muhabbet vs. tanımadığım insanlar da var. bi tane de kız var hoş bişey böle ikili muhabbet ediyoruz falan, grup orda kendi muhabbetini biz kendi muhabbetimizi çeviriyoruz. 2 saat sonra kalktık çay falan içelim diye içeri geçicez, yürürkene muhabbete devam ediyoruz biz. o sırada benim pantolon oradaki dikenli otlara falan takıldı, abi ben böyle bi yırtılma görmedim. hani bi sonraki aşaması direk götümden düşmesidir. götümden düşmedi ama malın %75'i meydanda. hani çok dalga geçmediler ama kaderimi silkiyim dedim güzel kız bulmuşum, güzel muhabbet dönüyor, başıma gelene bak. sonra mecburen eve gittim, çay da yalan oldu kız da.
Sosyal ağlarda paylaş

seneler önce bi yakının cenazesine gittim bi vakitler.. şöyleydi böyleydi diye konuşurken rahmetli normalde genç yaşta trafik kazasına kurban gitti bende tanıdık ortam falan diye rahat rahat konuşurken dayının biri hayırdır genç sen kimsin kimlerdensin diyince.. ben nedendir bilinmez;

-amca ben telef olan gencin eski bir arkadaşıyım

demiştim

sonrasında adamla yaklaşık bi 30 saniye süren sessizlik yaşamıştık.

hala neden öyle dediğimi bilmiyorum ama telef telef telef telef diye kafamın içinde yankılanırken ben keşke kal ort por çekebilsek ya la diye düşünüyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

seneler önce bi yakının cenazesine gittim bi vakitler.. şöyleydi böyleydi diye konuşurken rahmetli normalde genç yaşta trafik kazasına kurban gitti bende tanıdık ortam falan diye rahat rahat konuşurken dayının biri hayırdır genç sen kimsin kimlerdensin diyince.. ben nedendir bilinmez;

-amca ben telef olan gencin eski bir arkadaşıyım

demiştim

sonrasında adamla yaklaşık bi 30 saniye süren sessizlik yaşamıştık.

hala neden öyle dediğimi bilmiyorum ama telef telef telef telef diye kafamın içinde yankılanırken ben keşke kal ort por çekebilsek ya la diye düşünüyordum.

telef telef telef telef telef
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...