Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Bir öyle herkesin dediği kadar nefret bir oyun değil ya. Tekrar eden görevler var evet. Ama yeni oyunda da 2 görevden biri takip üzerine zaten sdf. Hem setting bayağı iyi. Haçlı döneminde tam işgal mekanlarındasın falan.

Bende son oyuna başladım. Kendime tayfa falan buldum. Gemiyi bırakıp küçük adaları keşfedebilmek, yenilen gemileri bordolamak falan çok güzel olmuş. Gemi direğinin tepesine çıkıyorsun karşı gemiye kayarak geçiyorsun falan, gayet zevkli =D Tek sıkıntı karakterin assasin-templar senaryosuna giriş biçiminin saçma ve saçma ötesi olması. Birde evrenin en yetenekli katili/akrobatı/zekası milletin altında çalışarak hayatını kazanmaya çalışıyor nedense xD
Sosyal ağlarda paylaş

benim normalde de alışkanlığım vardır, assassin's creed serisinde bu hepten tavan yapıyor.

alışkanlığım da şu, sevdiğim bir oyun serisi ise ya da yeni oynadığım fakat yine sevdiğim bir oyun ise o oyunun hakkını vermek için bana sunulan her şeyi %100 yapmaya çalışıyorum. takıntı gibi bir şey.

ac'de %100 senkronizasyon'u geçtim, haritada minicik karartının olduğu yere bile koşa koşa gidip oraları da açmak gibi takıntılarım var.

achievement dışında çok bi getirisi yok aynen. ama şöyle de düşünmeniz lazım, bu biraz işin rp'sine de giriyor ama, %100 senkronizasyon yaptığınızda (desmond için konuşuyorum mesela) atalarınızın gerçekten nasıl yaşadığını görmüş oluyorsunuz.

misal, templar lider'ini fort'un tepesinden aşağı at diye bir option ol senkronizasyon içerisinde. siz onu gidip poison dart ile öldürürseniz de oyun bunu kabul ediyor, fakat işin gerçeği aslında öyle değil. yani orada yazanlar atalarınızın gerçekten o görevde ya da olayda nasıl bir yol izlediğini, naptığını gösteriyor.

bunu da not düşmüş olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamamda brotherhood un başında kurt maskeli adamlar geliyo can kaybetmeden hepsini öldür diyo, yarım bar gitmiş %50 ile tamamladın diyo biraz saçmalık bence,herifler 13 kişi 2 tanesini öldürürken üst üste biri saplıyo arkadan napim yani :D dediklerine katılıyorum 2de açmadığım şey kalmadı 2 gün başından kalkmadım anasını satteym
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...