Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacı Murat olayı

caliskanbiritanyali

Öne çıkan mesajlar

nesi güzel yahu,
adam her topicte her postumdan sonra gelip troll mesaj atan üç beş kişiden biri.

oraya yazdığım mesajla çok alaksız bir şeyler yazmış, saçmalamış, gerizekalıca bir şeyler karalamış. siz de sırf ondan nemalanmak için sanki çok mantıklı bir şey yazmış gibi davranıyorsunuz.

"hede hödöyü görünce collector's item sanırsın"
oyun forumundayız oyun oynamak ve oyun satın almak utançmış gibi davranıyorsunuz. a pardon oyun forumu değiliz artık, inci userların doluştuğu troll forumu olduk. kim kimi daha çok trollerse, flamelerse, moblarsa o daha "komik" oluyor.

sözde "efsanevi postlar topiği" de bu trollerin ekmeğine bal sürüyor.

clitorisi hayatında görmemiş adamlar, gelmiş burda insanların sex yaşamı konusunda ahkam kesiyor.
tanımadığı kişileri sanki çok iyi biliyorlarmış gibi ilkokul seviyesi laf dalaşına giriyorlar.

sonra salak birileri de gidip "efsanevi postlar topiği"nden bunu çok matah bir şeymiş gibi sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Bone;

Düzenli olarak seni stalklamadığımdan, hatta yazıları kim yazmış diye bakmak yerine sadece okuyup geçtiğimden kim seni trollüyor, kim trollemiyor hiç bir fikrim yok. Açıkçası zerre umrumda da değil.

Orijinal oyun alıp almamakta tamamen senin seçimin. Eğer maddi durumun iyiyse tabii ki orijinal almayı seçersin. Kendi adıma sırf kız arkadaşım oynayacak diye hayatta oynamayacağım Sims'i de orijinal almış bir adamım. Kendi oynadığım oyunları saymıyorum. Yani orijinal oyun alman da benim umrumda değil.

Klitoris'in ne olduğunu sen de ben de eminim ki iyi biliyoruz. Sonuçta belli bir yaşa gelmiş insanlarız.

O yazıyı Moriarty'nin yazdığını da "Efsanevi Paragraflar Arşivi"ne koyarken gördüm. Moriarty kimdir nedir bilmem. Tanımam umrumda da değil. Yazdıklarını okurum. Ama yukarda da söylediğim gibi Moriarty tarafından yazıldığını dahi farketmeme ihtimalim yüksek.

Senle laf dalaşına girmeye çalıştığım bile yoktu. Sadece komik bulduğumu, xunn'un da zorlama bir espri yapmaya çalıştığını söyledim hepsi bu.

Kısacası sevgili Bone, senin ilkokul terk gördüğün bu espri sana değil bana yapılmış olsa yine gülecektim. Çünkü hala komik geliyor bu espri. Hepsi bu.

Not: Kusura bakma ama senin demenle "şaaptırıp" gitmeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...