Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mave vs ersun YALAN

Mave

Öne çıkan mesajlar

said:
Mave, 20 Kasım 2004 14:47 tarihinde demiş ki:
ArkadaşLar size bu TÜRKLÜK oLayını açıkLamak için küçük bir örnek vereceğim. Mustafa Doğan TÜRK değiL mi ? Peki hangi miLLi takım forması giydi ?
LÜTFEN bunun üzerinde biraz düşünün ve yazdıkLarımı bir daha okuyun. Eminim ki o zaman ne demek istediğimi gayet iyi anLayacaksınız.

Olay bu kadar basite indirgenebiliyorsa rahatça ben bu tartışmadan çekiliyorum. Führer Mave'ye saygılar...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor amacın TÜRKLÜĞÜ tartışmak ise uygun böLümde aç bir thread sabaha kadar konuşayım sana , tartışaLım , çarpıştıraLım fikirLerimizi. Ama benim oradaki " TÜRKLÜK " söyLemim çok farkLı bir şey. Bu aradaki farkı göremiyorsan eğer bu tartışmadan çekiLmeden en doğrusu oLur.
Teşekkür ediyorum[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai tam oLarak anLatmak istediğime yakLaşıyorsun. Muztafa Izzet örneğinde çok iyi. Şimdi sanırım bu söyLediğimden sonra daha iyi anLayacaksın beni.
BANA GÖRE : Denize TÜRK miLLi takımımı yoksa ALMAN miLLi takımımı diye sorsaLardı hiç tereddüt etmeden ALMAN miLLi takımını seçeceğinden eminim.

Ha bu demek değiLdir ki Deniz ALMANLARI çok seviyor. Bu şu demektir deniz futboLu profosyoneL oLarak oynayan bir adam. işin içine duygu , hırs katmadan dümdüz çıkıp topa vuran bir adam.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 20 Kasım 2004 14:30 tarihinde demiş ki:
said:
Mave, 20 Kasım 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
...hepsini bırakın Türkiye de biLe yetişmemiş yani TÜRKLÜĞÜN ne oLduğunu biLe biLmeyen ( bana göre ) bir adamı iLk 11 çıkartıyor...

Heil Mave!
Heil unser Führer!

MUhahahah[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

"hey dostum bakın şimdi sizden iyi futboL biLmememe rağmen saçma dayanakLara dayanarak piyasada ne söyLeniyorsa tam tersini söyLüyorum üsteLik L harfini de büyük yazıyorum ki ne kadar marjinaL ve sınır tanımayan biri oLduğumu anLayın

o kadar iyi kLavye kuLLanıyorum ki reflectif oLarak L harfine basarken shifte de basıyorum aynı zamanda"

HAIL TO YOU CHAMPION[signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 21 Kasım 2004 15:51 tarihinde demiş ki:
ama en büyüğü benim pipimdir

dur tahmin edeyim , senin de kesin mavi bir nufus cüzdanın vardır. Ne de oLsa hiç bir ayrım yapmadan doğan herkese bir tane veriyorLar. Ama nufus cüzdanı oLan herkesi insan sanmak ne büyük bir gafLettir değiL mi ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

hey bak senin gibi L Leri büyük yazabiLiyorum!

dur bir şey daha deneyeyim

ehm... efendim peLe dünyanın bir numeroLu oyuncusu değiLdir oLamaz zaten ayrıca kaLeciler isterLerse eLLerini kuLLanrak goL de atabiLirLer

way be mave olmak demek ki böyle birşeymiş.. hiç sevmedim[signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

dur şimdi öz eleştiri de yapmak lazım..

şimdi eline klavyeyi almış hıyarın biri, madalyası da var ya yazıyor yok pipi yok çük zart zurt.. sonra gleiyor "hihoyhay nasıl da koydum lafı" diyor.. olacak şey mi bu? yakışırmı insana? yakışmaz.. ki o da yakıştıramıyor kenine neden? çünkü o insan değil melek o melek.. encıls of amerika'dakiler gibi bize bir şeyler anlatmaya gelmiş...[signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 21 Kasım 2004 14:54 tarihinde demiş ki:
ehue mave giderek komik bi hal alıyosun. işin komik yanı foruma bunca gelen komikten tek ciddi davranan insan sensin sanırım heu

euheuheue[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...