Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

50 cal tier 1 için iyi de sonrasında yetersiz. amerikalılar ingilizler lisanslamaya çalıştıkları 20mm'leri üretmeyi becerememişler, demişler hadi 6-8 tane yanyana 50 cal koyalım yerli malı yurdun malı. ama aynı işi görmüyor kesinlikle metal uçaklara karşı. bnz için kısa sürede burst vuran silah lazım.

dolayısıyla evet top kalibresinde (20mm'den başlıyor) silahlar lazım o kısa aralıkta düşmanı indirmek için. her zaman o uçakları tercih edin fighter savaşları için.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ilk çıktığında baya oynamıştım. Şimdi bir sürü şey değişmiştir diye bir sürü review okudum. Aklıma takılan 2 soru var.

1. cisi tanklar ile uçaklar aynı bölgede savaşmıyor mu? Tankların çağırdığı hava desteği AI'mi sadece.

2. cisi de RUS tank ve uçakları çok OP diyorlar. Cidden bu kadar büyük denge farkı varmı.

Buna göre oyunu tekrar indirmekten vazgecebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

uçakların silahlarına bak. silah sayısı çok olanlara git. ve daha da önemlisi cannon olanlara. 20mm ve üstü cannon oluyor.

combat flapsi duruma göre kullanmak lazım. enerji kaybı yüzünden dönüşten sonrasında kötü bir duruma düşebiliyorsun. awareness vs. ile kombine karar vermek lazım yani. kimi uçakta landing flaps diye bir setting var flaplerin daha geniş açıldığı. ona da dikkat et sonra ingiliz falan oynarsan sdf.

mustang'i seviyorum. ama gerçekçi olmak gerekirse arcade'de tek avantajın, tek fırsatın sürat. yapabileceklerinin sınırlı olduğunu kabullenip fırsat kollamak lazım. yakarak kill almak gibi. hatta ben roket de kullanıyordum nasıl olsa climb patato diye sfds.

bomber kovalamadığım sürece spastik amerikan 37mm yerine 50 cal ile şansımı denemeyi tercih ederim. ek olarak rus da oynamak cobraların keyfini çok net öldürdü benim için :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım uzunca bi süre sırf mastürbasyon amaçlı rus t1leriyle uçucam
Ya millet noob yada çok OP uçaklar en az 6-7 kill her maçta

Güzel bi setup yaptım 4 fighterla akıyorum

Amerikada da twin mustang açmama az kaldı t3 naval bitti güzel gidiyo o da. Yanlış oynayınca küfrederim tabi. Hala tek sıkıntım b17 ile bombalamak. Onu da hallettim mi tamamdır, arcade modunu çözdüm diyicem
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane t1 sonu ishak 2 tane de lagg var t1
Çatır çatır eziyorum
O bf 109lardan yak'lardan tek yediklerimin hıncını alıyorum resmen

2 tane t2 uçak da açtım da satın bile almadım. Böylesi daha keyifli lol

Amerikadaki f4u-1c (galiba 4x cannon olan) koydugu zaman oturtuyo valla sevdim. En azından 1 tane ağır silahlı uçağım oldu. Twin mustangi de p-63d-5 yerine koyarım 3x mustang 1 p63 1 f4u 1 b25j yada b17li lineupla akarım bi süre.
Sosyal ağlarda paylaş

https://drive.google.com/file/d/0B0GnTaze8dWaeTAxQUNPa0hObHc/view?usp=sharing

15-0 Typhoon Mk1b/L BnZ run. Replays klasorune atarak seyredebilirsiniz cok guzel bir sorti oldu.

Ingilizlerden baya bi zevk almaya basladim 20lik canonlu ucaklari acmaya baslayinca. Ucaklar BnZ ye yatkin ama canonsuz bir dalista adam alamadigindan mecburen kovalamaya gerek oluyordu. canonlar gelince bir dalista temizleyip yine cikabiliniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...