Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Oski said:

ne guzel oyunmus yav. setting i cok begendim. neden almamisim ben bu oyunu su ana kadar

nedir sorun ilerde monotonlasiyor mu

story bitince moba tarzi arada girip oynamalik oyun gibi tutarim ben bunu. exp cikti mi da alip hikayeyi goruruz falan gg

Bence 10 numara oyun, ileriside oldukça güzel ve eğlenceli. Genel bir oyuna karşı flame var, insanlar etkileniyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

loottan yana sıkıntı yaşamayan var mı abi destiny'de hahaha. adam akıllı bir silah düşürmem 2 ay sürdü lan. sokayım öyle rng'e affedersiniz.

son dlc'den sonra bırakma nedenim loot değildi abi ya, content çok az. 32 leri yaptık, 34 aynısı, 36 aynısı. aynı şeyi grind, grind, grind.

2-3 ay güzel gitti de yeter yani.

adam akıllı competitive, cheese yapılmayan raid contenti getirsinler dönerim ben. raidler keyifli ama ben geç geldiğim için her şeyi cheeseledik zaten. o zaman keyfi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman işte dlc başında dönmelisin bence. çünkü bu dlc hazırlanırken house of wolf da attıkları kazığın hesabını community baya sordu adamlara. ayrıca yeni level cap ile gelecek yeni itemler vs yeni bir başlangıç için ideal. he ben de şu ana kadar bekledim almadım ama açıklanan content fena değil bence
Sosyal ağlarda paylaş

community hesap sormuş olsa bence 40 dolar olmazdı dlc. çok ayıp değil mi abi azıcık contente 40 dolar istemek. tamam adamlarda sistem değişikliği yapıyor da, olan major değişikliklerin çoğu var olan şeylerin düzenlenmesi. yani bunu oyuncuya değer olarak satmak çok saçma. 40 dolarlık content varsa gerçekten alalım. ben araştırmadım ondan bir şey diyemiyorum ama ilk duyduğumda yok artık dedim fiyatı görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bıngıldakla aynı sebepten bıraktım ki her gün oynuyordum house of wolf a kadar bıngıldak bilir. baya bungie enayi yerine koydu almadım bile dlc yi. oyunun gameplayi i güzel. onun dışında hiçbişeyi yok content desen ağlarsın. hikaye anlatımı vasat. efsane bir setingi piç etmiş bırakmışlar. destiny 2 çıkacak zaten o zaman bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi öğrendim. Onları 20 olana kadar vermiyormuş. 20'de (16'da da varmış 1 tane) strike'lar açılıyor olması lazım. Ödül niyetine veriyordur onları yaptıkça.

Bu arada hunterlardan ve pompalıdan nefret ettim.

Ek: Oyuna hatta season pass'e sahip olanlara dahi yeni paketin $40 olması şaka gibi. Tamam yine parayla sat ama $15-20 olsun oyun sahiplerine. PvE gg zaten de PvP kısmı eğlenceli oyunun. Sistemi değiştirip içeriği ve dengeyi yeni pakete göre yaptığınız için "Crucible"'da $40'ı sökülmeyene tutturacaklar. Şerefsiz Activision.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...