Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

abi o kadar adam ekledim, 1 kişi oynamıyor ki destiny, abandon ship basmışsınız.

abi ben oyundayım hep gayette severek takılıyorum. bi ben mi loot sıkıntısı yaşamadım acaba ?
ayrıca loot beklemek de çok gerekmiyor ki, vanguard ve ya crucible currencyleri ile alıyosun her türlü legendary itemi.
ayrıca strange coin ile de her hafta exotic item de alabiliyosun.
daily ve weekly heroicleri yapsan sırtın yere gelmez. girip pvp bountyleri yaparken de exotic bounty çıkma olasılığı da var (ki 3 tane çıktı bana)
daha ne lazım ki abi
ayrıca weeklylerde falan yardım ederim ben her türlü ama en azından currencylerle armor falan al bi 29-30 yap ki weeklylerden sağlam item düşsün
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey iyi güzel, bir ton para harcayıp grafik kastılar falan şu oyuna, MMOFPS/MMOTPS çok güzel genre'da skill/silah/mobility dengesini iyi ayarlamak lazım. Bu oyundaki gibi 2 günde 1 atılan gimmick skill'lerle ve double jump gibi düz wow style mmorpg'lerde dahi kullanılabilen kısıtlı mobility'le, hedef kitle konsol üstatları dahi olsa, class farklılaşması yetersiz kalır.

Keşke biraz Firefall/Warframe'den örnek alsalardı da birşeye benzeseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Firefall ile ne alakası var ki destiny'nin? Dediğiniz iki oyunu oynadım, destiny'i ile bu oyunları karşılaştırmak bence çok yersiz. Yanından geçemezler. Destiny'nin combatına hiç laf yok bence. Oyunun topllamaya başladığı yönler zaten başka. Diğer skiller ve wow ile alakalı karşılaştırmalarınızı ve dediklerinizi hiç bir şekilde anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...