Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi kartı kapattırmak

nienna

Öne çıkan mesajlar

444 0 333'ü ara kapattırmak istediğini söyle. Seni ikna ekibine aktarıcaklar. Kararlı dur. Agent'ın söylediklerini haklı bul. Ama yine de kapattırmak istediğini söyle. 10 dk falan konuşacaksınız. Sonra çat diye seni bi başka birime aktarıcak. O da iptalini yapacak.

Sonra kalan borcun varsa onu da öde bitsin gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kararlı durmak sorun değil, adamlar kapatmıyorlar beklemeye vs alabiliyorlar. O yüzden maalesef biraz sert konuşmak gerekiyor.

Telefondaki kişi son ana kadar kartımızın şöyle böyle özelliği var bunu size anlatmak durumundayım falan diyor. Direk lafını kesip dinlemek istemiyorumi, derhal iptal falan demeden pek sallamıyorlar. Sen onu dinleyince ikna oldun kabul edebiliyorlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

o neymiş be ikna ekibi, dayanıklılık testi gibi bir şeye mi tabi kalıyoruz ürktüm bildiğin :D

-KAPATMAYACAKSIN O KARTI!
-gelmeyin üstüme tmm kapatmıyorum :(

abi var öyle bi şey. ikna ederlerse prim falan bile alıyor olabilirler.

Kendi bonus kartımı kapatırken gerekçe olarak "başka kredi kartım var o yüzden kapattırıyorum" demiştim.

Agent bana "tamam o zaman diğer banka kartını kapattırın. Bizi niye kaptıyorsunuz?!?!?!?" demişti.

Hele sonra şunla geldi "Bakın bugüne kadar Bonus'un tüm nimetlerinden yararlanmışsınız sizce şimdi böyle yapmanız doğru mu?!?!? niye diğer bankayı kapatmıyonuz kiii" falan da dedi. "yaptığınız çok saçma" vs vs azar bile işitmiş olabilirim 15 dklık telefon görüşmesinde...
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Liebe said:

o neymiş be ikna ekibi, dayanıklılık testi gibi bir şeye mi tabi kalıyoruz ürktüm bildiğin :D

Kendi bonus kartımı kapatırken gerekçe olarak "başka kredi kartım var o yüzden kapattırıyorum" demiştim.

Agent bana "tamam o zaman diğer banka kartını kapattırın. Bizi niye kaptıyorsunuz?!?!?!?" demişti.

Hele sonra şunla geldi "Bakın bugüne kadar Bonus'un tüm nimetlerinden yararlanmışsınız sizce şimdi böyle yapmanız doğru mu?!?!? niye diğer bankayı kapatmıyonuz kiii" falan da dedi. "yaptığınız çok saçma" vs vs azar bile işitmiş olabilirim 15 dklık telefon görüşmesinde...

O yüzden dediğimi yapıcan abi öyle kapattırmıştım. kanserim ölecem 6 aya dedim direk konuşmadan kapattılar.
Sosyal ağlarda paylaş

garanti heleki yapmadığını bırakmıyor geçen iptal ettirdim,
5 dakika sürdü ama iptal etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar,

şöyle bir diyalogda geçti kart ücreti çok fazla alıyorsunuz ben ödemiyorum diğer çalıştığım bankaya dediğimde "e bonus olarak verelim diyorlar direk" seneye yine sizlemi uğraşacağım dediğimde kapattı direk
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Liebe said:

İşte hep bunlar nezaketten dolayı.

Bende bir ara
said:
"üniversite mezunu birisi olarak size anlatamadıysak ilkokul mezununa nasıl anlatalım avantajları. Yapmayın fenn bey"
cevabını aldıktan sonra kısa ve net konuşuyorum. Hayır, olmaz, karar değiştirirsem ben size ulaşırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...