Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbulda trafiğe çıkmak

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Bir kere şu hatay mı üçyol mu metrosunun orası rezalet.
Karabağlarda saçma bi trafik neden oldugu belli değil. Akşam iş çıkış trafiği malum.

Tamam alsancaktan bornovaya karşıyakaya cevre yolu güzel ama. Şehrin içi kötü.

Saçma kırmızı ışıklar ve beceriksiz sürücüler eklenince bence izmir trafiğinin savunulcak bir tarafı kalmıyor.

Bi de şu canım izmir güzel izmir muhabbetine çok tavım.
Sosyal ağlarda paylaş

canım izmir guzel izmir muhabbeti oluyor cunku izmir son yıllarda deli gibi göç almasına ragmen nufus cogunlugu genellikle min 3 kuşak izmirli, insan denilen varlık da dogası itibarı ile dogdugu buyudugu yeri savunur, eskişehirli eskişehirliyim der eses der, izmirli cigdem körfez çeşme kumru der, bi kotuluk yok bunda, onun dısında tr deki diger 2 buyuk sehirle kıyaslarsan sacma sapan politikalarla dogası mahvedilmemiş ege gibi muhteşem bi cografyada bulunmakta, her gün işe giderken eminönünden geçiyorum o allah peygamber fatih fetih diye sıyıran kitle yürürken utanmasa pantolunu cıkartıp kaldırıma sıçıcak o kadar kirletiyorlar şehri.
Sosyal ağlarda paylaş

cabot said:

Bir kere şu hatay mı üçyol mu metrosunun orası rezalet.
Karabağlarda saçma bi trafik neden oldugu belli değil. Akşam iş çıkış trafiği malum.

Tamam alsancaktan bornovaya karşıyakaya cevre yolu güzel ama. Şehrin içi kötü.

Saçma kırmızı ışıklar ve beceriksiz sürücüler eklenince bence izmir trafiğinin savunulcak bir tarafı kalmıyor.

Bi de şu canım izmir güzel izmir muhabbetine çok tavım.

türkiyenin miamisinde yaşıyorsunuz hala bir de şikayet ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

abi gidin yandexten google trafikten yıllık sonuçlara bakın o zaman ne diyeyim. sizin trafik dediğiniz şey ışıkta dur kalk yapmaksa biraz. o kadar da olacak tabi.

Haci araban varmi yoksa yandexten trafik sonuclarina bakip hayal dunyasindami yasiyosun? Teknikte neyse ne, pratikte isikta beklemenin ötesine gectim, konvoylara dönustu iste. Her gelisimde deli gibi trafige girdim. Gözumemi inaniyim, yandexemi, sanami.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...