Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

Emre küfretmedim demişti. Yayıncı kurluşta küfrettiğinin görünteliri mevcutmuş.

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/823214-hani-soz-vermistin-emre

Habertürkü geçiniz, Yalçın da pi.in önde gideni ama bu Emre nasıl bir adam yahu, kovuldu geri geldi bi gram değişmedi.
Ulan saha içinde tamam hırslısın kaybetmeye tahammülün yok beğeniyoruz oyununu hatta milli takımda bile alternatifi çıkmıyor falan, ama saha dışında bunlar nasıl işler ya, insanda hiç mi kafa olmaz tekrar tekrar aynı olaylar aynı pislikler, yeter yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Haber safi Haberturk haberi olsa inanmamak lazım ama yayıncı kuruluşun videoları var diyor. Bu kadar aleni şekilde yalan söylemez heralde.

Ben artık tamamen yönetim şeklinden futbolcular bu hale geliyor diye düşünüyorum. Aziz Yıldırım dan ne görürlerse onu uyguluyorlar. Nasıl olsa bu tarz davranışları destekleyen bir yönetim olunca adamlar pek etik olmayı kafaya takmıyor.

Sırf Emre değil. Volkan, Caner, Semih, M.Topuz da var. Hatta yabancılardan kırmızı kart görmemiş adam Meyreleş bile zıvanadan çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Haber safi Haberturk haberi olsa inanmamak lazım ama yayıncı kuruluşun videoları var diyor. Bu kadar aleni şekilde yalan söylemez heralde.

Ben artık tamamen yönetim şeklinden futbolcular bu hale geliyor diye düşünüyorum. Aziz Yıldırım dan ne görürlerse onu uyguluyorlar. Nasıl olsa bu tarz davranışları destekleyen bir yönetim olunca adamlar pek etik olmayı kafaya takmıyor.

Sırf Emre değil. Volkan, Caner, Semih, M.Topuz da var. Hatta yabancılardan kırmızı kart görmemiş adam Meyreleş bile zıvanadan çıktı.
yayinci kurulusun goruntuleri saha icindeki kufurler. onlari inkar eden yok zaten, ana avrat kufrediyor. ama soyunma odasinda olan kufur yok ki. sota da zaten yanlis bilmiyorsam soyunma odasinda bir kufurden bahsetmiyor.

buyuklerinden gordugunu uygulamak olayina katiliyorum, ama caner olmamis pek :) adam lan dahi demeden kirmizi gordu. mehmet topuz ile semih'in de kufrettigini hatirlamiyorum. volkan da kufretmek yerine dovmeye calismayi tercih ediyo, tarzi o eheuheuhe.

ama saha icinde sovdu diye bu adami afaroz edenler fatih terim sovdugunde HAKETMISTI, yilmaz vural sovdugunde 'ne seker kufrediyo dimi panpa :)' diyolar. hicbiri olmasin sahada. ama var iste.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

http://img607.imageshack.us/img607/1598/2fosjefjmsbmkwezfqrnop.mp4

saha içindeki küfürleri izlemek isteyen varsa.

Yazık Uche de gelmiş kaptanlık bandını gösteriyo sen bari yapma kaptansın vs gibisinden :) Adam ne bilsin bizimkiler o bandı takınca kaptan america zannediyolar kendilerini...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...