Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

sleepingdeath said:

ne salak adamlar var şu forumda cidden bunu yazma gereği duydum hani bu saate kadar saçmaladıklarınız bir nebzede gerçekten şu son hareketleriniz çok salakça beyler. adam gs şampiyon oldu diye takılan bayrağı gelmiş bizim topice koymuş, topicden önce çok şey koydu heralde.

rahatsız olduysan bayrağı indir
geçen sene de kupayı santranıza koymuştuk
Sosyal ağlarda paylaş

en azından kimseye gidip sülüklük yapmıyorum benim bir önceki postumu doğruluğa kavuşturduğun için saol. bu arada taraftar profilinize çok uygun hareketler yapıyorsunuz, bezelye kadar beyinlerle ancak bu kadar yetebiliyorsunuz, "hadi gidelim Fener topicini trolleyelim hhihihih" aşın bunları gençler tahmini hepiniz 20 yaşın üstünde bireylersiniz yarın bir gün askere gideceksiniz olgun olun az, sağda soldada böyleyseniz Allah ebeveynlerinize akrabalarınıza sabır versin.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

ne salak adamlar var şu forumda cidden bunu yazma gereği duydum hani bu saate kadar saçmaladıklarınız bir nebzede gerçekten şu son hareketleriniz çok salakça beyler. adam gs şampiyon oldu diye takılan bayrağı gelmiş bizim topice koymuş, topicden önce çok şey koydu heralde.

takma abi onlarin sevincleri sampiyonluk olduklari icin degil fenerbahce olamadi diye
Sosyal ağlarda paylaş

transfer haberleri geldikçe ince ince yusuflar başlamış yeni sezon için raaakip camia taraftarlarından. söz konusu isimlerde takıma son derece faydalı isimler olunca bu yusuf katsayısı haliyle artıyo..

show başlıyor cuma günü rahat olun, arkanıza yaslanın haberleri takip edin ...

TI HI HI...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir ben seye gicik oluyorum, mesela gecen transfer doneminde Kigili'nin transferler sugun kampa katilacak bugun kampa katilacak derken son dkya kalmasi, paramizmi yok Allah askina? Belki 3 buyukler icerisinde para sikintisi en az olan takimiz, hani feda olayi falan olsa he diyecem, alin iste adam akilli bir forvet, bir defans yani basbas bagiriyor takim buralara ozellikle transfer lazim diye ugrasmaya gerek yok 1 dusurecem diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...