Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

http://i1196.photobucket.com/albums/aa405/Sheira_Varney/triss-merigold-the-witcher-2-assassins-of-kings-15979-1920x1080_zpsfrvfkfld.jpg

triss tabii ki...

imlerith

death marchta oynuyorum fena kan getirdi kesene kadar. son phase'de teleport oluyor sacma sapan en ufak hatada affetmiyor. baya bi yiyecek le falan girmek lazim bu fighta rahat gecmesi icin. ben baya az bi stokla girdim onceki savelerde baya gerideydi kasmadim hic.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada delayed recovery sadece potion toxicityle çalışıyormuş, decoction toxicity ayrı sayıldığından etkilemiyor bu skilli. Heightened tolerance alıp all potions always active gezme hayallerim suya düştü =/

HellHound said:

lan npc questte mefta oldugu icin butun gwent kartlarini toplayamiyorum

50 saat onceki save'e mi donsem acaba diye aklimdan sacma sapan fikirler gecmeye basladi, obsesifligim ayaga kalkti icim rahat degil :(

Allah rahmet eylesin doggy, öz eniştem ölse sanırım şu kadar üzülürdüm.

Hangisi o, kartını almadan questini yapmayalım. Güzel güzel oynuyoruz oyunumuzu, sinir krizine gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu arada delayed recovery sadece potion toxicityle çalışıyormuş, decoction toxicity ayrı sayıldığından etkilemiyor bu skilli. Heightened tolerance alıp all potions always active gezme hayallerim suya düştü =/

Geçen %90 üstü yazmışın yalnız 3. skille puan verdiğinde above %50 oluyor ve upgradelediğin potionlar lar 4 e çıkıyor yani 8 potionla zorlu combatlarda up tutarsın sonra medi, bende ona yürüyodum da söylediğin iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

%70 olması lazım 3 puanla.

Yalnız şöyle bi sıkıntı var decoction kullanamıyorsun o kadar toxicityle, bitek potion bonuslarına kalıyorsun. Ki baya iyi decoctionlar var griffin gibi. Chainpottingin microsuna değmez gibi geliyor, acquired tolerancela 2 decoction + 2 pot patlatmak mümkünken hele.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

%70 olması lazım 3 puanla.

Yalnız şöyle bi sıkıntı var decoction kullanamıyorsun o kadar toxicityle, bitek potion bonuslarına kalıyorsun. Ki baya iyi decoctionlar var griffin gibi. Chainpottingin microsuna değmez gibi geliyor, acquired tolerancela 2 decoction + 2 pot patlatmak mümkünken hele.

alchemy skill ağacında en sağ üstteki her öğrendiğin alchemy recipe ı için +1 max toxicty artırıyor 30 da generals tan alabiliyorsun 200+ max toxicty le geziyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Allah rahmet eylesin doggy, öz eniştem ölse sanırım şu kadar üzülürdüm.

Hangisi o, kartını almadan questini yapmayalım. Güzel güzel oynuyoruz oyunumuzu, sinir krizine gerek yok.

Now or Never Quest
Questteki bir secim Novigrad'daki innkeeperlardan birinin olumune neden olabiliyor, onun sattigi kartlar gitti

ders oldu, zugurdum sonra alirim diye ertelemeyecez demekki kart almayi 2. kere oynadigimda oyunu heh... ne guzel turnuvayi kazanip butun gwent questlerinde koymustum millete oysa, beklenmedik yerden vurulduk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...