Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avea "Bas-Konuş" Reklamı

Jhengie

Öne çıkan mesajlar

Avea hem turkcell'den önce bas-konuşu başlatmış hem de bunu öyle mükemmel bi reklamla patlatmış ki..

süper bir çalım olmuş cidden turkcelle..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ağır reklam walla
Turkcell'in karşılık vermesi lazım[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

Tcell'de tüpçülük yaptığını anlatan bir reklamla karşı saldırıya geçmiş. Yalnız ilginç olan bu reklamlar stokda vardı da oradan mı çıkardılar nasıl ettiler de birden var ettiler orası tuhaf.

Avea "obarey geçirdik" havasında bir çıkış yaptı. Genelde bu tarz çıkışlarda gözden kaçan birşey olur ve kötü patlarsınız. Ama tabiki tüm genellemeler yanlıştır, bu da bir genellemedir ve al sana paradox.

Ayrıca fizban'a katılıyorum pek hoş bir reklam değil.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

patrona telefonu veren adamın takım'a dikkat ettinizmi celloninkine benziyo zuha kopacam:D abartmış avea[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 05 Kasım 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
ben turkcell reklami sandim zaten baslangicta.

saldirgan bir reklam olmus. urunu tanitmaktan cok turkcell' e de boyle gecirdik mantigiyla yapilmis.

Zaten ürünü turkcell tanıtmış tanıtacağı kadar... Avea da o reklamın üzerine basıp geçmiş[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada avea bu sistemi 7 aydır test ediyordu ve son 4 aydır avea içinde kullanımdaydı :)

avae gerçekten ciddi atılımlar yapıyor. Multivizyon özelliği ile 600dan tv seyredilebiliyor. Artı memursanız aylık 9 milyona beleşe konuşabiliyorsun.Turkcellken aylık en az 70 80 milyon gelirdi fatura avea ile en fazla 30 gelior çok konuşmama rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

dalgacı cello nerde :). selman haklı çıktı bak dalgacı oldu çocuk :D.

dün akşam turkcell'in de bas-konuş'la ilgili bir reklamı vardı ama geçmiş ola. avea reklamını gördükten sonra çekmişler ve yayınlatmışlardı bariz. eski reklamın aynısı, sadece konuşan adam "bas-konuş turkcell önderliğinde türkiye'de" tarzı birşeyler söylüyordu..
Sosyal ağlarda paylaş

o turkcell'in panikle yayına soktuğu sadece sonda "bas-konuş yayında" lafı eklenen reklamı..adamlar apar topar sokmuş heralde bas-konuşu..bu kadar aceleye gelen bas-konuşlar da patlamassa iyidir ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...