Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

Kaliko said:

Bu belge su demek, Suriye'de ki ic savas uzun surecek, birilerine para kazandirmaya devam edecek. Resmi yoldan Esad'a para, el altindan asilere para.

kaliko,bende diyorumki,esad ve ordusunun elindeki silah envanteri haricinde,isyancıların elinde,y.dışından gelmiş 1 tane silah,roketatar v.s kanıtlayabilecek,bilgi,belge,video varmı? izledinmi?

adamlar islamcılar suriyeyi ele geçirecekde,barışçıl esad sülalesi gidip,israile dadanacak islamcılar diye ödleri,koklarına karışıyor lan
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Steyr AUG, mayinlar, hucum yelekleri, vs vs. fotograflarda ki detaylara bakarsan bence sen de gorebilirsin. Rus mali olmayan cok ekipman var ellerinde.

bak kardeş,çok havada kalan mühimmat ve silah çeşitleri yazmışsın,steyr aug dediğin silah k.ırak'da peşmergelerin bile rahatlıkla alıp satabildiği bir silah,mayınlar da keza öyle,hücum yeleklerini de türkiyeden toptan alıp gönderiyorlar oralara,avcı yelekleri ve özellikle,esadın silah depolarından ele geçirilen mühimmatların içinde,israil yapımı silahlar olduğunu bile teşhir eden nusret cephesi videoları var.

velhasıl*ı kelam batı her zaman aldatır.oyunlara ve dolduruşlara gelmeyin,çünkü suriye de ki bir ümmetin kurtuluş savaşı...
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu biraz takip ediyorum. Ama olayı, "emperyalist abilerin hadi suriye yi karıştıralım lay lay lom" olarak da görmüyorum.

Bir çok arap ülkesine gittim, suriye hariç. Suriye bunların yarısı kalitesinde yönetiliyorsa baş kaldırma normal.
Ama tabi hala emin değilim.

Sormak istediğim, bu olaylar başladığında Esad halk memnun değil yeni seçim yapalım vs dedi mi? Ben okumadım, belki kaçırmışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Konuyu biraz takip ediyorum. Ama olayı, "emperyalist abilerin hadi suriye yi karıştıralım lay lay lom" olarak da görmüyorum.

Bir çok arap ülkesine gittim, suriye hariç. Suriye bunların yarısı kalitesinde yönetiliyorsa baş kaldırma normal.
Ama tabi hala emin değilim.

Sormak istediğim, bu olaylar başladığında Esad halk memnun değil yeni seçim yapalım vs dedi mi? Ben okumadım, belki kaçırmışımdır.

Sorun her bArışçıl meydan gösterilerine esadın eniştesi muhaberat başkanının talimatıyla ateş açılmasıydı ve film halep ve hama da koptu.hama ki 82 de hafız fesadın :) ,1saat içinde 30 bin insanı öldürdüğü bir yer ,ve orası zaten barıt fıçısıydı. Bu devrimn adı yetimler devrimi olarak adlandırılıyor hama da şehit olanların çocuklarının devrimi...

Sadece şu anda suriye de 200.000. Kişi hapiste ve beşiar fesad kafiri kendi vatandaşlarını iran gibi bir ülke esirlerikarşısında takas aracı olarak kullanıyor.bunu bu foorımda aÇıklayabilen olmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

ehehe emperyalist ülkeler muhalif müslümanları destekliyordu değilmi?

BM İnsani İşler Koordinasyon Ofisi (OCHA) tarafından hazırlanan 53 sayfalık "İnsani Yardım Müdahalesi" başlıklı raporda, Suriye'ye yardım kararının 2012'nin Eylül ayında Esad hükümetinin müracaatı ile alındığı belirtildi. Bu kararla 1 Ocak -30 Haziran tarihleri arasında kullanılmak üzere 520 milyon dolarlık bir paranın Suriye yönetimine yardım olarak gönderilmesinin kararlaştırıldığı kaydedildi.

ömpöryölöstlör törörzleri döstöklöyör

bu belge ne arkadaş?

ayrıntılı yazacaktım da vazgeçtim lan,hiçbirşey anlatılmaz size özelden dangalakça mesaj gönderen arkadaş da sildim mesajını saygısız adam

belgede çok öyle şaşılacak bir şey yok, bir pazarlık olur, bir yerde çıkarlar kesişir, para yollanır. sonuçta iki egemen güç her daim halklara karşı ortak çıkarlara sahip.

Suriyenin amerikan emperyalizmine tam olarak adapte edilmesi için sünniciliğin, siyasal islamın körüklenmesiyle yaratılan terör ortamında alevi, kürt, kadın ve hristiyan düşmanı ösocuların ya da diğer herhangi bir rezil islamcı fraksiyonun esadla çarpışması sadece halkı 1 güç ezerken tepişen iki tanesinin ezmesi anlamına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

olaylar ırağa sıçrayacak gibi

said:
Çatışmalar Irak’a sıçradı

48 Suriyeli asker, Irak’ta öldürüldü.

Suriyede sıkışıp komşu ülke ,kardeşleri malikiye kçarken el anbar vilayetinde yüksek rütbeli subaylarla beraber pusuya düşürülmüşler.bu arada 4. Ay büyük bir sürprize gebe evet pekaziz ,rus savaş gemisinde günlerini sürdürüp,halkın arasına bayram namazlarında çıkarak "bende sizdenim" ayağına yatan , ama namazı bile yanlış kılan esadın krallığı ve despotluğu altındaki son günleri olabilir.şam dahil büyük şehirlerde olay sniper savaşlarına dönmüş vaziyetde
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha ya şimdi şöyle bi sorun var çipeti besleyen propaganda kaynakları için namazın yanlış kılınması gerçekten önemli bir husus, hedef kitlelerine bir adamı düşman göstermek istiyorsan namazı yanlış kılması bilinçaltını etkileyebilecek önemli bir etmen.

Ama çipet bunları yiyip yiyip bize gelip İŞİD namazı yanlış kılıyor =( diyince beklediği tepkiyi alamıyor garibim. Bence gidiş yolundan puan verelim arkadaşa

...

Ne namazı yanlış mı kılıyor? VAY GAVURUN SOYU VURUN KELLESİNİ!!11
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ayni seccadeye bas mi koydunuz abi, nerden biliyosun adamin yanlis kildigini? camide namaz kilarken videolari mi var?

Youtube da bayram namazı kılması vardı ondan bahsediyorum da konu nerelere gelmiş :s bu arada rakka şehri valisi ve emniyet müdürü dahil müslümanların elinde ve rakka tamamen müslümanların :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ahaha ya şimdi şöyle bi sorun var çipeti besleyen propaganda kaynakları için namazın yanlış kılınması gerçekten önemli bir husus, hedef kitlelerine bir adamı düşman göstermek istiyorsan namazı yanlış kılması bilinçaltını etkileyebilecek önemli bir etmen.

Ama çipet bunları yiyip yiyip bize gelip İŞİD namazı yanlış kılıyor =( diyince beklediği tepkiyi alamıyor garibim. Bence gidiş yolundan puan verelim arkadaşa

...

Ne namazı yanlış mı kılıyor? VAY GAVURUN SOYU VURUN KELLESİNİ!!11

hangimiz dogru kılıyoruzkı araplar dısında?

http://images.digitalferrari.com.s3.amazonaws.com/blog/wp-content/uploads/2012/07/Millions-of-prayers-wasted.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...