Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Celal ile Ceren (2013)

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Bizim ülkemizin insanlarının kişilik sorunu yaş ile düzelebilen türden değil.

Çevrelerinde arkadaşlarından bir yada bir kaçı ıyy o adamımı izliyosun dediğinde a kişi aslında çok gülmüş ve seviyor olsa bile sosyal çevrelerde ıyy onu izledim ama hakaten kötüydü gibi saçmalıklar yapmaya başlıyor. Bir hoş görünme, bak bende sizdenim çabası gibi. Bu sonuç temel bir kaç kişilik bozukluğundan geliyor sebebi ise;

Zamanında anne babaların sürekli çocuklarını büyütürken "bak x in oğlu y nasıl yapıyor gör. bak x in kızı y yapıyo sen hala burdasın" tarzı ve türevlerinde afedersiniz piskoloji cortlatma yöntemleri kullanmalarıdır.

benim tespitim bu yönde
Sosyal ağlarda paylaş

recep ivedik insanların gösteremediği ama içlerinde var olan hayvanı gösterdi. yinede toplum onu dışarı vuramadığından. zaten hali hazırda vurmuyor olmaları pozitif algısı var bu sebepten "yok yok yok kötü o adam bok püsür" gibi davranışlar sergileniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmi neyse izlenebilirdide diğer iki film felaket ötesiydi ya :D 3. filmi izlemedim ama 2. film hayatımda izlediğim en kötü filmler listesine çok rahat girer.3. filminde farklı olduğunu sanmıyorum

bu filmide bilmiyorum güzelmi değilmi ama herif filmi 3 haftada çekmiş 3 hafta lan.3 haftada dizi bölümü çekilemiyor
Sosyal ağlarda paylaş

gora yı falan 15 kere izlemişimdir arog u bile 2-3 defa izlemişimdir. lakin bu adamın filmlerini sinemada izledikten sonra, bir de bilgisayarda izleyim, yok dvd alayım, torrente bile tenezül ettrirtmedi yani. kısacası çerezlik filmler gülüyorsun ama bir daha dönüp yüzüne bakmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

gora yı falan 15 kere izlemişimdir arog u bile 2-3 defa izlemişimdir. lakin bu adamın filmlerini sinemada izledikten sonra, bir de bilgisayarda izleyim, yok dvd alayım, torrente bile tenezül ettrirtmedi yani. kısacası çerezlik filmler gülüyorsun ama bir daha dönüp yüzüne bakmazsın.

abi olay o zaten
git izle gülersen gül gülmessen gülme
cem yılmaz ayrı
adam türkiyeye gelmiş gelicek en başarılı komedyen ilk üçünden biri
diğeri kemal sunaldır
üçüncüye emin deilim
Sosyal ağlarda paylaş

eklego said:

recep ivedik insanların gösteremediği ama içlerinde var olan hayvanı gösterdi. yinede toplum onu dışarı vuramadığından. zaten hali hazırda vurmuyor olmaları pozitif algısı var bu sebepten "yok yok yok kötü o adam bok püsür" gibi davranışlar sergileniyor.

Hiç öyle bir şey yok, adam sakal bıyık taktı osurdu sıçtı böhöhö dedi, lesser insanlar günlük hayatta taklidini yapıp 4'erli, 5'erli erkek grupları halinde güldüler. Hiç gerizekalı türk milletinin gerizekalı komedi anlayışının psikanalizini yapmaya gerek yok.

Yazdıklarının gerisini anlamadım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Poaco said:

adam mad

https://twitter.com/sgokbakar/status/297025869979996160
https://twitter.com/sgokbakar/status/297032940490215424
https://twitter.com/sgokbakar/status/297028228697186304

en başından beri kendine bu kadar saçma sapan davranılmasına rağmen gayet de sakin cevaplar yazıyor adam.

gayet sakin dedigin adam o.ç'ları diye hitap ediyor dolaylı yoldan bumu onun sakin hali. lol
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

eklego said:

Hiç öyle bir şey yok, adam sakal bıyık taktı osurdu sıçtı böhöhö dedi, lesser insanlar günlük hayatta taklidini yapıp 4'erli, 5'erli erkek grupları halinde güldüler. Hiç gerizekalı türk milletinin gerizekalı komedi anlayışının psikanalizini yapmaya gerek yok.

Yazdıklarının gerisini anlamadım zaten.

abi ben asıl bazı insanlar recep ivediğe nasıl gülmüyor onu anlamıyorum

çok iyi lan, döndürüp döndürüp seyrediyorum canım sıkıldıkça
Sosyal ağlarda paylaş

evimizden aldıracaklar geçmiş olsun

said:
"planlı ve örgütlü sekilde kamuoyu fikrini yanıltmaya teşebbüs eden ve ticari itibarımızı zedelemeye çalışan, henüz kimlikleri belirsiz kişiler ve bu tip saldırı planlarına ev sahipliği yapan ınternet siteleri imtiyaz sahipleri ve yöneticileri hakkında gerekli yasal islemler başlatılmıştır. bu tip örgütlü hareketler, ınternet üzerinde yapılmış olsa dahi, organize suç niteleği taşıdıkları bir gerçektir.

http://www.ucankus.com/detay/99177/flas-sahan-gokbakarla-kim-ugrasiyor-sok-gelismeler-olayla-ilgili-muthis-aciklamalar-icin-tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...