Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banka Tavsiyesi

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Mastercard. Taksit falan hic kullanmadim hakli olabilirsiniz. Kredi karti kullanimina karsiyim zaten ben. Bu da parayi hemen cekiyor. Bu durumda e-debit oluyorsa varsin olsun. Tam istedigim isi goruyor cunku.

Is bankasinin aptal bankamatik kartini D3D olmayan yerlerde kullanamiyorum bile. Guvenlik diye diye bokunu cikario bu bankalar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi akbank'a gitme de nereye gidersen git. tüm ağabeylerimin türkiye deki hesaplarını ben yönetiyorum ve yıllardır akbank'la çalışırız,hesaplarda okadar para varken kredi kartımın 16 tl borcu kalmış. haber vermediler extre gelmedi msj atmadılar birkaç ay geçince dava açmışlar bana. hem davalık oldum hem kredi notum düştü gereksiz yere, böyle salak bi banka olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Is bank iyi gibi ama bankamatik kartini internet alisverislerinde kullanamamak ve normal kredi karti yokken sanal kart cikartamamak cok can sikiyor.

O acidan garantiden memnunum ben de. Herifler somuruyor tamam da ogrenciysen para falan vermiosun mis giib iste.

Garantinin öğrenci hesabı yok. Daha bu ocak başında kız arkadaşımın burs hesabından 45 lirayı ceplerine atıp; "ama otomatik ödeme talimatı verirseniz kesmeyiz" dedi anası babası belli olmayanlar. Ki zaten 2 tane ödeme talimatı verilmişti. BUnu öğrenince de "ama en az 6 ay geçerli olması lazım o talimatların" dediler ki tam dayaklık. Zaten hesap ekimde açılmıştı.

Garanti'nin tek avantajı söylendiği gibi kredi kartsız cartsız curtsuz sanal kart açılabilmesi. Onun dışında vadesiz hesabımda kuruş para bıraksam adamlar akbaba gibi çekiyor.

Yapı kredi hesap konusunda öğrenci dostu. Paşa paşa veriyosun öğrenci belgeni gerisini düşünmene gerek kalmıyor. Ama sanal kart konusunda illa kredi kartı istedikleri için bi türlü garantiden tamamen kurtulamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
yatırım hesabına ayrıca masraf alan banka sanırım yoktur. en azından tier 1 bankalarda olmadığını biliyorum.

ama yanında illaki bir vadesiz hesap açarlar.

hesabın hangi bankadan olduğunun pek önemi yok, zaten hepsi takasbank'ta saklıyor. komisyonlar da üç aşağı beş yukarı aynı seviyede (örneğin bist binde ikibuçuk). işlem yapmak için hangisinin uygulaması güzelse oradan yürünebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...