Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #6

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Dün gece ilk defa biri benin oldugum bir ortamda bulunmak istemedi. Cok kotu hissettim, sonra dedim cagirin gelsin gidecek o zaten deyin dedim. Gitmedim tabi, o kim aq benim hakkimda boyle yanlis kararlar aliyor. Tamam zamaninda gerektigi icin agzina zicmis olabilirim ama bu kadar da degil. Geldi erdemliligimle ezdim, sevgi gosterdim. Sonra icti eglendi herkes guzel guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

olm günlük yarın dağa trekkinge gidecem, sağ dizimin arka tarafındaki bağlardan birinde garip bi ağrı var. noluyo lan?!

sıcak su tutup üfeleyin olm..

işte bu gibi dertsiz, şanslı adamların "olm dert etme yaaaa" dedikten sonra kendi hayatlarnda karşılaştıkları minik önemsiz dertlere verdikleri tepkilere bayılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pestilimin ciktigi bir gun daha gunluk, saglam yoruldum ama bugun hastalarimdan hediye alma gunumdu sanirim. Yaspasta , kestane sekeri havlu falan getirdi farkli farkli hastalar , anlasip getirmisler sanki , cok mutlu oldum .))

Otobusteyim simdi de , once asti sonra istanbul, uyurum yolda bol bol.

Ps; laz boregi imba birsey
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Pestilimin ciktigi bir gun daha gunluk, saglam yoruldum ama bugun hastalarimdan hediye alma gunumdu sanirim. Yaspasta , kestane sekeri havlu falan getirdi farkli farkli hastalar , anlasip getirmisler sanki , cok mutlu oldum .))

kestane şekerine talibim ben
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

dasaaa said:
işte bu gibi dertsiz, şanslı adamların "olm dert etme yaaaa" dedikten sonra kendi hayatlarnda karşılaştıkları minik önemsiz dertlere verdikleri tepkilere bayılıyorum.

lan bi stir... voltaren sürdüm geçti.

ben de bugün 8. buz kompresten sonra 4. volt.u sürdüm mesela. lol
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

copry said:

kestane şekerine talibim ben

Is yerine bagisladim cogunu hatta 1 tane yedim gerisini is arkadaslarim yediler:/ alirim ben sana
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...