Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

tek gs'li senmisin abi forumda ? 3x slow motion videolar ile meyreles pozisyonu dolup tasti forum. yok kafasi oynamiş bıngıldagi sallanmiş..

allah askına maci canlı izlerken aha melo tükürdü şimdi zıctık demedin mi. canlı canlı olay olurken kamera tam onlari cekiyordu..

meireles olayi sanırım adam o an konusuyor, aslında bişeyler söylerken sıcratmiş gibi sacma ve komik bir sebepten inmişti..

melo ise hiç konusmuyor,yarim saniyelik hareketle agiz hareketini yapıp işi bitiriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tükürdüğünü düşünüyorum dedim Meireles için ki görüntüden falan da değil. Hakem tükürdü dediği için, ben futbolcu açıklamalarını çok fazla umursamam çünkü %99'u yalancı ve ahlaksız ama hakemlere en azından bu tarz durumlarda güvenmeyi tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

tek gs'li senmisin abi forumda ? 3x slow motion videolar ile meyreles pozisyonu dolup tasti forum. yok kafasi oynamiş bıngıldagi sallanmiş..

allah askına maci canlı izlerken aha melo tükürdü şimdi zıctık demedin mi. canlı canlı olay olurken kamera tam onlari cekiyordu..

meireles olayi sanırım adam o an konusuyor, aslında bişeyler söylerken sıcratmiş gibi sacma ve komik bir sebepten inmişti..

melo ise hiç konusmuyor,yarim saniyelik hareketle agiz hareketini yapıp işi bitiriyor

beni alıntılamıssın?

evet canlı izlerken dedim. meireles'te de demistim. bunu zaten onceki mesajlarımda da soyledim. okumadın mı?

hic konusmuyor, tukuruyor diyosun hala. dudak hareketi, üüüü yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

applev0dka said:

beni alıntılamıssın?

evet canlı izlerken dedim. meireles'te de demistim. bunu zaten onceki mesajlarımda da soyledim. okumadın mı?

hic konusmuyor, tukuruyor diyosun hala. dudak hareketi, üüüü yapmış.

abi karsima cıktin seni alıntıladım :D yoksa senin sözlerine degildi yani,bir cok gs'li o fener-gs macindaki pozisyon için benzer ifadeler kullandı diye :D ben 2pozisyonda da ilk izledigimde tükürüyor demiştim, sonra diger görüntüler cıkınca meireles'in o an konustugu görünüyordu, ha melo'da küfürden atılmıs olabilr gercekten ama dudak hareketi tükürük gibiydi daha cok, cünkü öncesinde konusmuyordu,zaten hakem raporu cıksın görürüz. ilk canlı izlenim tükürük gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

_Rave said:

İspanyolca-Portekizce de ''ırıspı'' anlamına gelen ''puta''kelimesini kullanmış kanımca Melo kardeş

iki hecelik kelimeyle ( okunuşu aynen puta dır diye tahmin yürütüyorum) ağız hareketi örtüşmüyor hiç bir şekilde.

otomatik fernandez görmüyor zaten bisey küfrü duyup hakeme kosuyor
Sosyal ağlarda paylaş

yan hakem gostertiyor kırmızıyı, orta hakem gormedi. yan hakem de melo'nun dudak hareketini ve olcay'ın yuzunu silip orta hakeme aglamaya gittigini gormustur.

hakem yanılabilir. gayet yanıltıcı goruntu. olayın gercekligini bilen iki kisi var. biri melo, digeri oguzhan. birinden biri agır serefsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

melo tukurdu mu bilmiyorum. bana tukuruyor gibi geliyor. cok emin degilim. tukurmedi varsayiyorum. meireles 11+1 mac ceza almisti. 4 u hakeme sozlu ve hareketle hakaret, 7'si tukuruk falandi. tukuruk olmadigini anlayinca adamlar 4+1'e indi iste. melo baska hareket falan cekmedi. cekti mi yoksa ? bilmiyorum.

simdi benim merak ettigim nokta su, hakem raporuna tukurugu yazacak. pfdk yine hakem raporu esastir diyip ceza mi verecek, yoksa tarifenin ayri oldugunu mu soyleyecek. ya da besiktas yonetimi gs yonetimi'nin yaptigi gibi TAKIPCISIYIZ !!!!!!! diye aciklama yapacak mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Meireles'in cezasında 8 maç tükürme kaynaklıydı, tamamını sildiler o kısmın diğer hareketlerin cezası kaldı. Ali Aydın'ın bugün yazdığı gibi GS savunur tükürmediğini ispatlarsa kırmızı kart cezası dahil kaldırılır aynı mantıkla.

Beşiktaş açıklama yapma hakkını Meireles olayında yaptığı açıklamayla tamamen kaybetti aslında.

Son olarak tükürdü tükürmedi dert değil küfür ettiği kesin, sözleşmesine göre verilebilecek max cezayı verip göndersinler Melo'yu hemen bugün.
Hatta ben olsam tahkime başvurur cezayı sıfırlatır sonra yollarım dalga geçer gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

kümesten tavuk mu gönderiyorsunuz abi, adam hırçın olabilir saçma sapan davranışları olabilir ama önemli bir oyuncu olduğunu da unutmamak gerek. tükürmediği ortada, gergin geçen bir maçta rakip oyuncuyla bir şeyler konuşuyor tam o sırada söylediği bir kelime sonucu tükürdüğü varsayılıyor ki görüntüler de ortada kimseye bir şey anlatmaya gerek yok yani.

adamın yaptığı bir şey yok siz GÖNDÖRÖLÖM HÖMÖN kafasına girmişsiniz.

kurtardığı penaltı sırasında elinde oluşan kızarıklık geçmedi daha. ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe Spor Kulübü said:
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, doğrudan tarafı olmadığımız hiçbir konuya müdahil olmama konusundaki kararlılığımız aynen sürmektedir. Masumiyet karinesinin bir gereği olarak ’suçluluğu kanıtlanana dek kim olursa olsun bizim için suçsuzdur.’

Bununla birlikte;

- Sayın Adnan Öztürk’ün önceki açıklamalarından yola çıkarak ilgili oyuncunun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, benzer şekilde süreç boyunca ilgili kulübün tesislerine girip giremeyeceğini,

- "Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk’ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını,

- ’Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ sözünü doğrularcasına tükürük konusunda masumiyeti Tahkim Kurulu tarafından onanan oyuncumuz Raul Meireles ile ilgili malum dönemde, taraf olmamalarına karşın, yoğun hassasiyetle, çocukların bundan sonra nasıl maç izleyeceğini düşünen Sayın Öztürk’ün şuan da aynı hassasiyette olup olmadığını,

- Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan Sayın Ali Dürüst ve Sayın Refik Arkan’ın İkinci Başkan/ Başkan Yardımcısı sıfatlarıyla, tüküren oyuncuları hakkında özel program yapıp yapmayacağını,

- Brezilyalı oyuncunun tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını,

- Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama / röportaj yapıp yapmayacağını,

İlgi ve merakla bekliyor olacağız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.
Sosyal ağlarda paylaş

En gıcık olduğum şey de şu kafa işte. Karışmıyoruz ama diyip bıdı bıdı konuşmak. Şunu yapan klüp de "Takipçisiyiz" klübü bu arada.

Melo'yu gönderelimde kastım da şu, adam tükürmediyse de küfür ettiğine hemfikiriz heralde? Tükürüp tükürmediği de şüpheli, yetmedi çıkarken Terim'e yaptığı hareket de var...

Gerek yok arkadaş böyle futbolcuya, bas max cezayı kes biletini işte bi tavrın olsun en azından diğer futbolcuların ayaklarını denk alsınlar. Adam saatli bomba yarın aynı hareketi Şalke maçının 10. dakikasında yapsa ne yapıcaksın?
Sosyal ağlarda paylaş

bluedreams siz değil miydiniz abi bu ateş sönmez diyip aralıksız geren ortamı, her dakika açıklama yapıp?

20 gün önce meireles olayında yine deliler gibi körüklüyodunuz.

türk futbolu gerçeği bunlar, deal with it.

taraftarı, yönetimi, futbolcusuu böyle gelmiş böyle gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...