Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Yeni geldim eve, ilk yarı 2-0'ı görünce işimi de ağırdan aldım, yavaş yavaş geldim. Belliydi böyle olacağı, ben gol atmamıza bile şaşırdım.

Zaten son kısımda dayanamayıp radyodan takip ettim biraz maçı da, "Beşiktaş, top kaybı" kelimeleri o kadar çok bir arada kullanıldı ki ...

Bilmiyorum ama radyoda, sağda solda yorumlardan klasik GS kötüydü, BJK çok daha kötüydü izlenimi aldım. Normaldır, FB maçının benzeri olacağını yazmıştık zaten.

Samet ne yaparsa yapsın, sezon sonu şampiyonda olsak bu kadar korkak bir şekilde büyük kulüp yönetilmez. Şampiyonluk laflarını artık ağızlarında gevelemesinler. Bu kadar korkak ve kişiliksiz bir şekilde şampiyon olunmaz. Ha şahsen ben zaten hiçbir şekilde şampiyonluğa inanmıyordum da inanlara kapak olsun artık.

Şuan Şenol Güneş gelse takımın başına Samet'e de zerre acımam ne yalan söyleyeyim.

Edit:

Ha birde Melo'nun olayı ne? Tükürdü vs. diyorlar da cidden tükürdü mü yoksa TÜKÜRÜĞÜ HİSSETTİM mi oldu yine.

He birde radyoda sürekli hakeme giydiriyorlardı. Hatta dinlediğim kısımda Hilbert ve Hamit'e gösterilen kartlara amatörce, kötü karar vs. diyip iyice sıçtı hakeme bile bağladılar.

bayğaı kötü yönetilmiş galiba, normaldır. FIFA bile pişman olup kokartını geri almıştı adamın asdfsdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray-Beşiktaş derbisinde olay var... Sarı-Kırmızılılarda Felipe Melo, Beşiktaşlı Oğuzhan'a tükürdüğü gerekçesiyle 61. dakikada kırmızı kart gördü. Melo'yu kırmızı karttan sonra Fatih Terim bile sakinleştiremedi. Brezilyalı oyuncu, kendisini durdurmaya çalışan hocasını ittirerek sahadan ayrıldı.

"SUÇSUZUM, BUNU İSPATLAYACAĞIM"
Melo maçın ardından Twitter'da "Tanrı ve çocuklarımın mutluluğu için söyleyebilirim ki kimseye tükürmedim. Kameralarla 100 kere incelesinler. Bana küfrettiler, ben de karşılık verip geri çekildim. Yaşananlardan dolayı üzgünüm ama suçsuz olduğumu ispatlayacağım" diye yazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati919 said:

kuş kardeşliği lolasdzsdc

pontipati919 said:

SeaGle said:

Ulan beşiktaşı eziyoruz fenerliler ağlıyor sfadsgdas

lan ne diyeceksem gelip söylemissin

gayet iyi oynadık ilk yarıda ezdik bildigin besiktasta kasap kozunu sürdü dogal olarak
melo tükürmedi fenerliler baya heleyana gelmis bizde gidelim tahkime
maç sirasında drogba reyisinde geldigini ögrendim sevindim
hamitin ilk yarıda yedigi dirsekten sonra yıldızları saymasını konusmamıs kimse sivok her pozisyonu faulle bitirdi hamit inadina efendiligini bozmadı helal olsun ssu formunu arttırsa biraz daha ligi silkeleriz heralde

sinayderin kiçindan yıldırımlar firlatarak gol atmasını bekliyordu herkes adam hem onun agirligindan pek etkili olamadi hemde kondisyon eksikligi çok belli hazır degil daha ama 3 tane pas attı bizimkiler yetemedi yetseler maç farka giderdi

küçükdiş tam bolliwood oyuncusuymus bide ya ahaha

sabri çok sasirtti bide unutmadan söyleyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada melo tükürdüyse meyreleş adama işemiştir abi, en azındna onunkinde ter mer yağmur çamur bi sıvı var hareket halinde.

Meloda o da yok sdfg. Oğuzhan beşliktaşlı duruşunu yapmış ama, hll team.

Ama melo şöyle bi 3 maç dinlensin hiç bişey olmasa bile en az.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...