Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

DeathLord said:

Yalan bisey yok ki GS nin aciklamasinda. Sirf dava acmak icin hisse alan ahlaksiz piyonun teki adam. Burda asil komik olan sanki önemli biseymis gibi adamim yazisinin buraya kopyalanmasi, yapan da admin lol.

kendi taraftarını yatırımcısını çarpanların yaptıgı ahlaksızlık değil de dava açanınki mi ahlaksızlık. gözleri açın bi zahmet

en azindan taraftara yalandan sozler verip yapamamaktan iyidir ;)
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Myshkin said:

DeathLord said:

Yalan bisey yok ki GS nin aciklamasinda. Sirf dava acmak icin hisse alan ahlaksiz piyonun teki adam. Burda asil komik olan sanki önemli biseymis gibi adamim yazisinin buraya kopyalanmasi, yapan da admin lol.

kendi taraftarını yatırımcısını çarpanların yaptıgı ahlaksızlık değil de dava açanınki mi ahlaksızlık. gözleri açın bi zahmet

en azindan taraftara yalandan sozler verip yapamamaktan iyidir ;)

geldi gene tipini yediğimin
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

DeathLord said:

Adam dava açtığı için değil twitterdan Ünal Aysal'a küfür benzeri hakaretler ettiği için ahlaksız. Gözleri bi aç bi zahmet.

@Zegna:

Yapıştırdığın yazının bana göre fotomaç haberinden farkı yok, dediğim gibi hiçbir vasfı olmayan birisinin attığı mesaj. Lube Ayar'ın Mehmet Baransu'nun twitlerinden farkı yok bu benim fikrim katılırsın katılmazsın senin bileceğin iş zaten.

Mahkemede olan bir süreç var bundan doğal hiçbişey de yok, ben yarın gitsem savcılığa Ahmet Mehmet'e tecavüz etti, Mehmet çok utandığı için söyleyemiyor bana anlattı desem dava açılır ha sonra dava düşer eninde sonunda evet ama dava açılır, dava açılmış olması kazanılacağı anlamına gelmiyor, e ben bunun üzerinden Ahmet tecavüzcü gay vs dersem biraz saçma davranmış olurum ha ama elimde Ahmet'le Mehmet'in fotoğrafları telefon konuşmaları falan varsa dava sonuçlanmasa da bi kanaat belirtebilirim.

Bu dava da burda konu oldu konuşuldu zaten, herkes fikrini söyledi burdan sonrası boş konuşmak. Dava biter SPK soruşturması biter o zaman bakarız kim haklı kim haksız.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hic bir vasfı olmayan birisi diyorsun, bu adam GS yatırımcılarından birisi, adam kendisi sikayet dilekcesi vermiş, bunun gibi adamlar birlesip belgeler ile GS nin yaptıklarını gostermişler ve devlet SPK kabul etmiş, dava acılmış.

yani vasıfa gerek yok, bunun arastırmasını yapan herhangi bir GS yatırımcısı da bu sikayeti ya da acıklamayı yapabilirdi.

keza buyuk ihtimalle bu adamın acıklama yapmasının sebebi ki, yazıda da soylemiş GS yonetiminin bunlar FB'nin işi tarzı yaklasımı yuzunden.
Sosyal ağlarda paylaş

E iyi de öyle zaten, adam GS yatırımcısı falan değil sembolik hisseler alınmış bu şahıslar tarafından sırf dava açmak amaçlı. Adam yatırımcı falan değil zaten. Eleştiri de buna, GS yönetiminin tepkisi de buydu talimatlı bi şekilde gidip dava açmak için hisse alıp dava açmışlar diyor adam da kendince kendisini savunuyor. GS yönetiminin tepkisini belirttiği açıklamalar foruma taşınmamış mesela farkındaysan sen cevabın cevabını buraya getiriyosun sırf muhabbet olsun diye. :)

Adamın vasfı yoktan kastım ekonomi uzmanı değil, borsacı değil, yönetici idareci vs bir tecrübesi yok bildiğin avukat yani, sağda solda twitterdan millete küfür eden hakaretler yağdıran birliğin parçası. Fenerbahçe'li avukatlar derneği miydi öyle de bi isimleri olması lazım, aynı 12numara.org gibi aslında ne amaçla kurulduğu çok belli olan bi organizasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...