Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Ne saçma yaa. Sabri formunun zirvesinde. Takımın kaptanı. Büyük maç tecrübesi daha fazla. Ne bu zenci hayranlığı ben de bunu anlamıyorum yaa...

-Neden otursun Sabri?
_Çünkü o Sabri

Yok yeaa

Allahtan Fatih Terim var dümende de akıllı kararlar verebiliyor.

Maça gelirsek ben bu maç en kritik performansın Melo olduğunu düşünüyorum. Melo iyi gününde olursa üzülmeyiz. Zaman zaman olduğu gibi dağılırsa toplayalamayız ortayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri'nin formda olduğu bir gerçek fakat bu form maçta fark yaratmıyor, sadece Sabri'den beklediğimiz saçma hatalar gerçekleşmiyor ve hücuma doğru destek veriyor. Defans özellikleri hala aynı.

Ha Eboue'den fazla demişsiniz büyük maç tecrübesine AHAHAH. Şu kadroda muhtemelen CL tecrübesi en fazla olan oyuncu Drogba ve Sneijder'den sonra Eboue.

Hatta Londra'da çok sağlam bir Barcelona maçı var 2-0'dan 2-2 biten. Pep Messi'yi solda kullanınca Arsenal'in sağ taraf pert oluyor ve daha ilk yarıda Eboue'yi Sagna'nın önüne alıyor, resmen koridor yapmıştı Barcelona'nın solunu arkasında Sagna'yı çakılı bırakıp
Sosyal ağlarda paylaş

Melo da Eboue de sahada olacak. Çift forvet çıkılması da kesin gibi ama işte Elmander'i oynatma durumu var Burak veya Drogba yerine ilk 45 dakika. Anlaşılabilir bir tercih olur

Yekta'nın ilk 11'in zayıf halkası olduğunu görmüştür Terim bu periyodda, on numara Galatasaraylı fakat Alper Potuk ya da kelepir bir yabancı alınsaydı Melo'nun yedeği olarak Yekta yetemiyor çoğu maç
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Ne saçma yaa. Sabri formunun zirvesinde. Takımın kaptanı. Büyük maç tecrübesi daha fazla. Ne bu zenci hayranlığı ben de bunu anlamıyorum yaa...

-Neden otursun Sabri?
_Çünkü o Sabri

Yok yeaa

Allahtan Fatih Terim var dümende de akıllı kararlar verebiliyor.

Maça gelirsek ben bu maç en kritik performansın Melo olduğunu düşünüyorum. Melo iyi gününde olursa üzülmeyiz. Zaman zaman olduğu gibi dağılırsa toplayalamayız ortayı.

Eboue ağlıyor yanımda 10 sene ingilterede arsenalda oynadım 10 sene şampiyonlar liginde banko maça çıktım final oynadım, bir sabri kadar büyük maç tecrübem olmamış diye :p

http://3.bp.blogspot.com/_lx78LRaeh1g/TReTXhp31bI/AAAAAAAAAaI/ZcJz59yq_7Q/s1600/hayroya%2Bg%25C3%25BCven.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

4-3-1-2 taktiğiyle çıkıcaz heralde maça.akhisar maçındada drogba girince böyle oynamıştık şınayderi çıkarınca boka sarmıştı oyun.

ft 4-4-2 nin şl de tutmadığını görmesi lazım artık.hatta ligde bile zar zor maç kazanıyoruz

zaten sneijderi aktif kullanmak için 4-4-2 oynatmaz artık terim.

4-3-1-2 ve 4-2-3-1 arasında gidip geliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Kokopalli said:

Formunun zirvesine çıkmış, 2-3 haftadır kanatta yapmadığını bırakmayan michel bastosun karşısında sezonun açık ara en önemli maçında sabri oynarsa eboue dururken, televizyonu direk camdan aşağı atarım.

edit: bastos sol kanatmış, rieranın %80 kırmızısı vardı sağ olsaydı :p

adamların sol kanadı bizim sağ kanada denk geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...