Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

dün sevindik eğlendik ama, bilmem dikkat ettiniz mi drogba falan girene kadar berbat bir oyun vardı sahada... bu hiç iç açıcı değil.

yani uzun vadede kötü sonuçlar doğurabilir. gerçi deplasman falan akıllarda schalke maçı var da bilemiyorum yani. pasif oyun vardı ilk yarı..
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi olmadan fare modu kardeşim.
Bi sakin olmak lazım.Galatasaray cephesinde aşırı bir gaz var şu son 2 transferden sonra.Bi oynasınlar bakalım bi shalke'den turu alın.. malaga çıksın eleyin falan. Ligde 9-12 puan farkı atın 2.ye şampiyon olun.
Seneye yine cl'de gruplardan cıkın tekrar, ceyrek görün.. asist kralı olsun sneijder drogba gol krallıgına oynasın atsın attırsın vs vs vs.. o zaman amenna yani çok erken mest olmuş durumdasınız.
tamam bu transferler çok güçlü çok güzel transferler de.. Akhisar Belediyeyle oynandı dünkü maç..Sakin olunsun =P
Sneijder şuan Baroni'den 3 eksik 5 fazla oynayan bi adam bizim Baroni varya kurtulalım diye dua ettigimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

akhisar maçındaki kötü oynuyorduk biz. evet o maçı kaybediyorduk drogba girmese... ama daha yeni başlayan bu maraton için ve bu AÇ taraftar için bu normal...

türkiye'deki bütün takım taraftarları, sneijder ve drogba kalitesindeki adamlara aç. nasıl aç? şöyle, bu adamlar kendi takımlarında oynasa, bu adam oyuna girse, girdikten 5 dk sonra gol atsa, delirir ve ileriye dönük GAZ ile uçar gider.

anlatabildim mi? burası avrupa değil :) bu taraftar bunu yapmak istiyor. adnan polat yönetimi galatasaray'ı yerin dibine soktu, ve şimdi bu taraftarın buna ihtiyacı var. drogba ve sneijder fazla geldi bize :)

evet dediğin şartlar oluşunca ben de artık emin olarak sevinebilirim ama şuanlık bu sevinme çok normal yer yerinden oynatmak çok normal.

drogba yararlı olur mu yaşlı maşlı vs gibi laflara oyuna girer girmez 5 dk sonra 1 gol 1 asistle cevap veren bir adam olunca, biz de bu şekilde gaz alırız. kusura bakma. hangi taraftar olsa yapar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Adnan Polat'ın GS'yi yerin dibine batırdığını da düşünmüyorum bu arada fsdfsasdf

Çok taviz verdi, sportif olarak birkaç önemli hata yaptı ama mali olarak kulübü ayakta tutup Ünal Aysal'a sağlam bir kulüp bıraktı. Bu yüzden kendisine açılan her davadan kolayca aklandı.

Ha bizim ülkede başkanların başarısı sportif başarıyla sınandığı için adama kötü demek en kolayı ama arka planda yaptıkları cidden başarı. Şu stad bile GS'ye olağanüstü boost sağladı. Bugüne kadar kaç başkanın yapamadığını öyle ya da böyle yaptı ve kulübe bana kalırsa tarihindeki en büyük katkıyı sağladı.

O stadı en kritik dönemde kulübe kazandırdı. Ünal Aysal ve ekibi artist gibi geldi ama direk onların temellerinin üstüne kondu. Onlar bu kadar rahatsa Adnan Polat dönemindeki yönetim sayesindedir.

Sportif olarak tabii rezaletti hem futbol hem basketbol ona birşey diyemeyeceğim asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

valla şuan beşiktaş'ta benzer bir olayın içinde aslında ve bende tam anlamıyla memnun değilim doğruyu söylemek gerekirse.

Mali tablo inanılmaz bir şekilde iyiye gidiyor. Ama işte sportif olarak bugün yaşananlar gibi olumsuzluklar olunca taraftar bayağı üzülüyor. Basketbolda da kötüyüz, ki Erman hoca var başta vs. vs.

Ha ama işte ne olursa olsun ileri de çıkıp bu dönem için Fikret Orman ve yönetimi kulübü batırdı, yerin dibine soktu demem ben. Bir yandan giderken bir yandan kulübün ayakta kalmasını sağlıyorsa adam o kadar kötü değil sonuçta :) Belki Adnan Polat olmasa kulüp iflasını açıklayacaktı. Kulüp mali olarak berbat durumdayken atlayıp açığa çıkardılar. Ünal Aysal veya şimdi başkanlığa soyunan adamlar o zamanlar neredeydi?

Al işte, kaç sene şampiyon olamadın ama dönüşün harika oldu. 2 sene içinde sağlam bir ivme yakaladın. 4-5 sene acı çek, doğru işler yapılıyorsa o dönem sonra ödülü geliyor. Adnan Polat sayesindeyse bunlar niye kötüleyelim ki adamı durduk yerde :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben taraftar olarak o zamanlardan gördüklerime yönelik konuşuyorum açıkcası. yani benim gibi düşünen milyonlarca taraftar var. işte taraftar bunu bilmiyor, eğer anlattığın gibiyse. ben bilmiyorum en basit örneği. ama eğer gerçekten dediğin gibiyse ben lafımı geri alabilirim...

ben isterim ki fenerbahçesi beşiktaşı trabzonu ve anadolu takımları hep bir kaliteyi yüksek tutsunlar her zaman. ülke puanımız artsın da ilk 2 3 takım direkt katılsın şampiyonlar ligine. ama insanın egosu ve doğası gereği, bu tarz bir "iyi"lik sadece kendi takımında olunca, bir de bu taraftar "aç" ise, böyle şeyler olması, düşünülmesi, konuşulması normal.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Adnan Polat'ın GS'yi yerin dibine batırdığını da düşünmüyorum bu arada fsdfsasdf

Çok taviz verdi, sportif olarak birkaç önemli hata yaptı ama mali olarak kulübü ayakta tutup Ünal Aysal'a sağlam bir kulüp bıraktı. Bu yüzden kendisine açılan her davadan kolayca aklandı.

Ha bizim ülkede başkanların başarısı sportif başarıyla sınandığı için adama kötü demek en kolayı ama arka planda yaptıkları cidden başarı. Şu stad bile GS'ye olağanüstü boost sağladı. Bugüne kadar kaç başkanın yapamadığını öyle ya da böyle yaptı ve kulübe bana kalırsa tarihindeki en büyük katkıyı sağladı.

O stadı en kritik dönemde kulübe kazandırdı. Ünal Aysal ve ekibi artist gibi geldi ama direk onların temellerinin üstüne kondu. Onlar bu kadar rahatsa Adnan Polat dönemindeki yönetim sayesindedir.

Sportif olarak tabii rezaletti hem futbol hem basketbol ona birşey diyemeyeceğim asdfsda

adnan polat mali yönden bi tek şirket birleştirmeyi yaptı. o sayede yırttı paçayı. onun cezasını da şimdi ödeyeceğiz işte onu da düzgün yapamamış. boşa mali yönden ibra edilmeme olmamış demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Kedi olmadan fare modu kardeşim.
Bi sakin olmak lazım.Galatasaray cephesinde aşırı bir gaz var şu son 2 transferden sonra.Bi oynasınlar bakalım bi shalke'den turu alın.. malaga çıksın eleyin falan. Ligde 9-12 puan farkı atın 2.ye şampiyon olun.
Seneye yine cl'de gruplardan cıkın tekrar, ceyrek görün.. asist kralı olsun sneijder drogba gol krallıgına oynasın atsın attırsın vs vs vs.. o zaman amenna yani çok erken mest olmuş durumdasınız.
tamam bu transferler çok güçlü çok güzel transferler de.. Akhisar Belediyeyle oynandı dünkü maç..Sakin olunsun =P
Sneijder şuan Baroni'den 3 eksik 5 fazla oynayan bi adam bizim Baroni varya kurtulalım diye dua ettigimiz.

adam haklı beyler shalke yı gecmek sart..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
'Drogba, orantısız güç
Galatasaray'ı henüz ilk sınavında galibiyete taşıyan Fildişili yıldız hakkında tek bir görüş var: Kalitesi, fiziği ve zekası ile herkesten farklı. Kaleci ve savunmacıların işi artık çok daha zor olacak.

http://spor.mynet.com/haber/drogba-orantisiz-guc/59865
Sosyal ağlarda paylaş

Drogbayı almışız+sneijder
Şl de gol kralı ortağımız var burak
şl de elemelere gelmişiz.
Hala sevindirmiyorlar

Drogba yaşlı deniyor ama adam 1 gol 1 asistle oynadı fakar karşıdaki rakip akhisar vs vs denildi

Zamanında alınan uefaya tesadüf diyen zihniyetlerden ne beklenebilinir ki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...