Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

iyide soyle bir eyyamcilik var orada o zaman melo cikip ben tukurmedim kufur ettim dedimi? peki melo kufurden ceza aldimi? bende melonun tukurdugunu dusunmuyorum, ama senin mantiginda yine melo ceza almali tukurdugu icin cunku oyuncuda bana tukurdu diyor. bu arada adnana sormali almismi ucak biletini.
Sosyal ağlarda paylaş

meireles, hakem tukurdu demesine ragmen ceza almadı. melo neden alsın? melo kufurden, itirazdan vs ceza alabilir. ama verilen ceza tukuruk yuzunden verildi diye tff'nin acıklaması var. meireles'te ise tam tersi. hakem tukurdu demesine ragmen goruntulerde tukurme olmadıgı icin diger sebeplerden ceza verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo ceza alsin ancak yapmadigi birseyden ceza almasin, sahadaki hal ve hareketlerden itiraf ettigi kufurden ceza alsin, ama ayni konu bizim basimiza gelince gs taraftari ve yoneticilerinin yaptigi eyyamciligida hatirlatmak gerek sonuc olarak buradada bana tukurdu diyen bir oyuncu ve bunu kac mt oteden gordugunu soyleyen bir hakem var.
Sosyal ağlarda paylaş

melo sahada yaptığı bir haraket yokki ondan ceza verebilsinler. sadece ağzıyla yaptığı haraket var işte. iki oyuncunun atılma videosunu izleyin tepkileri, hareketleri karşılaştırın bi. yan hakem de o ağız hareketini gördü, oğuzhanın yarabbi şükür rolü kesmesini gördü, orta hakeme iletti. o kadar mesafeden ağzından çıkan tükürüğü görecek hali yok. bir yanda hakemlik otoritesini ayaklar altına alma var, el haraketleri küfür, seyirciyi tahrik var öteki yanda melo. hakeme kim öyle yakından bağırsa ağzındaki salyayı suratına saçar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

adamın orda anlatmak istediğinin o olmadığını sen de biliyorsun.
belki futbolu bıraktıktan sonra B takımı ya da yıldız takım antr olabilir oraya getirilebilir.

antrenör olarak ne öğreticek abi burak. nasıl kendini yere bırakıcağını mı?

adam bildiğin ezbere konuşmuş, 2 hafta burak oynamayınca, moral vermek için.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

escape said:

adamın orda anlatmak istediğinin o olmadığını sen de biliyorsun.
belki futbolu bıraktıktan sonra B takımı ya da yıldız takım antr olabilir oraya getirilebilir.

antrenör olarak ne öğreticek abi burak. nasıl kendini yere bırakıcağını mı?

adam bildiğin ezbere konuşmuş, 2 hafta burak oynamayınca, moral vermek için.

bir takım dipten çıkarılıp nasıl şampiyonlar liginde son 16'ya kaldırılır onu öğretir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...