Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

oldboys bursa

said:
Sarı- kırmızılı taraftarlar, Bursa Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bulunan GS Store’da düzenlenen organizasyona Amrabat ile fotoğraf çektirmek ve imza alabilmek için akın etti. İmza günü için mağazaya akın eden Galatasaray taraftarları kavga etti. İki taraftar arasındaki yumruklaşma sırasında bir kişi de yanında bulundurduğu biber gazını sıktı. İmza sırasında bekleyen çocuklar biber gazından etkilenip ağlarken, polisler de kavga edenleri ayırarak mağaza önünden uzaklaştırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Felipe Melo'nun maliyetinin farkında mısın? Kesinlikle o parayı haketmiyor adam eleştiri bu zaten. Sen adamı senelik 500k Euro'ya oynayan Yekta ile karşılaştırıyosun ve bu sezon Yekta genelde Melo'dan daha iyi ve faydalı oynadı.

Geçen seneki Melo aldığı parayı hakediyordu ve iyiydi, bu seneki baya kötü gerçi Fener maçından beri toparlandı büyük oranda bu şekilde giderse sezonu iyi bitirebilir, ki iyi oynasın bi zahmet o kadar parayı boşuna almıyor adam.

Hamit'in de aslında ne kadar iyi olduğunu çok net gördük bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

yekta bi maçta çıkıp ortalama oynadı, şansına gol attı diye melo'dan iyi oynadı oluyor işte. futbolu livescores.com dan takip eden kesim için bu doğru olabilir. ben de severim yektayı, hep şans verilmesi gerektiğini söyledim durdum ama melo ile aynı ligde değiller maalesef. hatta takımın kağıt üzerinde en iyi oyuncularından biri olan selçuk'un atamadığı oyunu açan ara pasları atan adam hep melo. zaten ondan başkası uzun pas atmaya cesaret edemediği için pas hatalarında direk göze batıyor adam.

ama fanatik iddaa ekinden futbol takip eden adama anlatamazsın, geçen seneki şampiyonluğun en önemli adamlarından biri olduğunu, galatasaray'a gelmeden önce dahi fenerli medya kişileri tarafından bidonmuş da sinirliymiş de hırçınmış da her türlü çamura maruz kaldığını, hiç bir zaman yeteri kadar takdir edilmediğini. takımda böyle hırslı bir adama ihtiyacımız var net, ha yarın öbürgün daha iyisini getirirler eyvallah, şu an bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yekta da iyi ama aynen melonun görevini yapabilcek adam yok şuan

melo ölü olsa bile defansif olarak gerçekten baya katkısı var.göbekliyken çok top kayıp etmeye başlamıştı ama toparladı

hani o mevkiye hem böyle hırsılı takımı sevmiş uyum sağlamış teknik bir adam bulursak alalım tabi.ama melo yerine kalstrom gelicekse gerek yok sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmaladıkça saçmalıyosun, adam geçen sene çok iyi oynadı şampiyonlukta ciddi de payı vardı buna karşı çıkan yok zaten.

Daha gelmeden önce diyordum Melo maliyetini bir oyuncuya vericeksen saatli bomba olmamalı bu adam diye elimizde patlıyor işte. Herif bildiğin bok gibi oynadı sezonun ilk yarısında son 1-2 maç haricinde. Asıl sen maçı nerden nasıl izliyorsun merak ediyorum yani.

Yekta gol attı/attırdı diye daha iyi oynadı demiyorum, Yekta'nın oynadığı maçlarda Melo'nun oynadığı maçlara göre daha iyi futbol oynadık diyorum. Aç bak Yekta hangi maçlarda oynamış nasıl oynamışız diye. Hatta daha net söyleyeyim Yekta'nın 11 çıktığı ve kötü oynadığımız ilk maç buydu, bunu da Melo'nun yokluğuna değil Aydın-Emre-Engin'in oynamasına bağlıyorum ben şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

senin paralel evreninde yekta oynasın melo yerine abicim, ya da gidip flaminiyi alsınlar o oynasın.

yektanın iyi oynadığı maçlar dediğin max 2-3 tanedir, gerisinde maalesef kötü oynadı. medyanın gazına gelip gönderteceksiniz bir başka adamı daha, sonra arkasından ağlayacaksınız elano gibi, misimovic gibi, ilic gibi, jardel gibi, de sanctis gibi. say say bitmez, sizin gibilere ne futbolcu ne teknik direktör yetişir.

hayır zaten biliyorum sezon sonu melo gönderilecek, ilerde arkasından ağlayanlar şimdi gönderilsin isteyenlerle aynı olacak ona değiniyorum. hep aynı terane.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

senin paralel evreninde yekta oynasın melo yerine abicim, ya da gidip flaminiyi alsınlar o oynasın.

yektanın iyi oynadığı maçlar dediğin max 2-3 tanedir, gerisinde maalesef kötü oynadı. medyanın gazına gelip gönderteceksiniz bir başka adamı daha, sonra arkasından ağlayacaksınız elano gibi, misimovic gibi, ilic gibi, jardel gibi, de sanctis gibi. say say bitmez, sizin gibilere ne futbolcu ne teknik direktör yetişir.

hayır zaten biliyorum sezon sonu melo gönderilecek, ilerde arkasından ağlayanlar şimdi gönderilsin isteyenlerle aynı olacak ona değiniyorum. hep aynı terane.

Zaten max 2-3 maç oynadı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonuç olarak genel kanı zaten belli, bu arada ben de günün yorgunluğundan sert çıkmışım gereksiz yere

ama melo hırçın vs. diyen de adamın kariyerinde kaç kırmızı kart gördüğüne bi baksın lütfen. bugün realin de, barçanın da böyle dişli sert oyunculara ihtiyacı var, kimse sevmese de. pamuk gibi topçularla dolu takım olmuyor maalesef
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabiki Melo Yekta'dan daha iyi oyuncu özellikle defansif anlamda ama sorun şu ki Melo bu sene formsuz ve yapmaması gereken işler yapıyor. Melo öne çıkıp Selçuk geriye gömüldükçe ömrümden ömür gidiyor benim. Tamam Selçuk'a baskı yapıldığı için bu şekli alıyoruz da bizim Melo'nun uzun paslarına değil alternatif hücum planlarına ihtiyacımız var.

Sadece Selçuk'la oynarsak basarlar oraya dağılırız böyle, kanatların işlemesi lazım mutlaka bu da Aydın'la Emre'yle olmuyor. 4-3-3 tarzı bir taktiğe acilen dönmek lazım ki ceza kesebilelim bu kadar kapanan takımlara.

Fenerbahçe Beşiktaş dahil her takım kapanıyor bize karşı bu sene açamıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

ya sonuç olarak genel kanı zaten belli, bu arada ben de günün yorgunluğundan sert çıkmışım gereksiz yere

ama melo hırçın vs. diyen de adamın kariyerinde kaç kırmızı kart gördüğüne bi baksın lütfen. bugün realin de, barçanın da böyle dişli sert oyunculara ihtiyacı var, kimse sevmese de. pamuk gibi topçularla dolu takım olmuyor maalesef

Bende seviyorum meloyu bu ne kadar önem verdiğinide gösteriyor diyebiliriz. Hagi örneğinde olduğu gibi. Adamlar hırslı. Tabi genellemek doğru değil

Kim ne derse desin hagi ve melo gibi futbolcuları hep severim bende
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Felipe Melo'nun maliyetinin farkında mısın? Kesinlikle o parayı haketmiyor adam eleştiri bu zaten. Sen adamı senelik 500k Euro'ya oynayan Yekta ile karşılaştırıyosun ve bu sezon Yekta genelde Melo'dan daha iyi ve faydalı oynadı.

Geçen seneki Melo aldığı parayı hakediyordu ve iyiydi, bu seneki baya kötü gerçi Fener maçından beri toparlandı büyük oranda bu şekilde giderse sezonu iyi bitirebilir, ki iyi oynasın bi zahmet o kadar parayı boşuna almıyor adam.

Hamit'in de aslında ne kadar iyi olduğunu çok net gördük bugün.

fenerde topuzlardan daha çok hak ediyor parasını.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...