Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Engin ve Sabri'nin iq'su yetmez x bir oyuncuya özellikle pas atmamaya. Yani Sabri isteyerek pas atsa sanki pas yerine ulaşıyor gibi konuşuyorsunuz.

Umut'un dalgınlığına falan gelmiştir belki yoksa zannetmiyorum böyle bir aptallık yapsın kiralık futbolcu sonuçta. Ha tribe girdiyse de belli oranda hak verebilirim yani adam taş gibi top oynadı 3 kuruş verip bonservisini almadık hala.

Bu arada Drogba Galatasaray'ın dünya devi olma planında çok önemli bir transfer. Müslüman alemine bir şekilde pazarlamak lazım futbolu bunda da müslüman yıldızları bir şekilde getirmek önemli etki yaratabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

sabri beşiktaş maçında baya iyi oynadı

pas atmadığı pozisyonda resmen sneijdeere pas atmamak için sol ayağıyla dandik şut atmayı tercih etti

hani sabri sağ ayağı ile de devamlı kaleyi tutturmuyor ama sol ile şut attıgını ilk defa gördüm
Sosyal ağlarda paylaş

oynamicaklar ama takımdalar

takımı bitiren şeyler gruplaşmalar zaten

emre çolak semih aydın dan zarar gelmez mesela.muhtemelen hayvan gibi heycanlanıyorlardır drogba sneijderle oynicaklar diye

ama sabri umut burak engin selcuk hakan

bunların gruplaşmaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

abi grupçuluk heryerde var.bunu oyuna taşımıcaksın

yoksa sneijderle çok iyi arkadaş olman gerekmiyor

real madride bak mesela ispanyol tayfası hep beraber portekiz tayfası ayrı

ama sahada ronaldo pas atmayalım büyük topcu demiyorlar sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte diyorum ya Sabri yapmaz zaten öyle bişey karakterine uymaz adamın o takımdaki en büyük Galatasaray taraftarı olabilir adam takımın aleyhine çalışacağını düşünemiyorum bile.

Engin zaten sezon sonu yolcu büyük ihtimalle, sezonun sonunu bile göremez öyle bi salaklık yaparsa...

Selçuk'tur ne bileyim Semih,Hamit gibi oyuncular tavır alsa biraz problem olabilir belki de o da olmaz bence.

edit: Localar tekrar satışa sunulmuş total 70M euro gelir bekleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray, Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunu kurmuş durumda(isimsel bazda).Yalnız bu hayvani kadronun defansı ciddi anlamda çok zayıf.Sadece hücum oynayarak maçların kazanılmayacağı aşikar.Şimdi düşünüyorum da bir lugano tarzı yırtıcı bir defans olsa GS'de net olarak CL'de yarı final oynar.Zaten şu andaki durumda Schalke'nin Gs'ı elemesi açıkcası sürpriz.Tamam grubu lider bitirip gelmiş olabilir ama kaliteli ayakların varsa ne yapacağın hiç belli olmaz.Şu an kadrolara da baktığımızda CL'deki en iyi 8 kadrodan biri GS'de diyebiliriz sanırım(isimsel bazda tekrar).
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Terim zamanında Hakanın grupçuluğuna engel olabildimi? Hayır.
Bu yaştan sonra hiç uğraşmaz yani, yapmayın uslu durun der geçer, onlar yine bildiğini yapar.

Oldu.

Terim gittikten sonra başladı Hakan'ın grupçuluğu.

Hatta Terim'in ilk zamanlarında o grubun başında Arif vardı, Hakan dışlanan adamdı, kimseyle konuşmuyordu. Terim grupları yıktı.

Terim gittikten sonra Hakan çevresinde toplaşmalar başladı, başta Uefa kadrosu vs yeniler oldu durum, sonra yavaş yavaş siyasete dine döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

Terim'in bir ropörtajı vardı zamanında, takımdaki grupları anlatıyodu, arif hakan ünsal şu bu bi gurup, almancılar ümit davala o bu şu başka gruptu, birbirleriyle konuşmuyor, yemekte ayrı oturuyorlardı. Hakan Şükür ise yalnızları oynuyordu, ilk işim bu grupları yıkmak oldu diye.
Sosyal ağlarda paylaş

gruplaşma falan olmaz ya.

buarada hamitten çok engini sağ kanatta görmek isteyen bir tek ben miyim? geçen sene eboue ile çok iyi anlaşıyorlardı sürekli paslaşarak içeri katediliyordu.

hamit ise sadece top eziyor suan. bjk başının son 20 dk sadece topu aldı cizgiye sürdü kaybetti 30 kere. ne oyunun yönünü değiştirme ne top çevirme hiç bişey yapmadı. diğer maçlarda da öyle.

engin ise içeri çok iyi kat ediyor ve rahat adam eksiltebiliyordu geçen sene. hamit çıksa sağ kanat sınıf atlıcak resmen, eboueyi bile bozdu herif çünkü adamla ver kaç vs hiç bişey yapamıyorsun.

videoda ekliyim, sunların yarısını yapamıyor hamit

http://www.youtube.com/watch?v=I1IyWEmThmc
Sosyal ağlarda paylaş

buarada defansında çok kötü olduğunu düşünmüyorum ben, semih çoğu maçta hatasıza yakın oynuyor..
danyde hızıyla ve fiziğiyle çok atak kesiyor, tek eksiği kazandığı topları iyi kullanamaması...

ama ikisi birbirini tamamlıyor büyük ölçüde dany yerine ağır chris oynadığında ne sıkıntılar ortaya çıktı gördük hepimiz.
alınacaksa da o şekilde hızlı bir defans alınmalı yoksa granvist vs. cl'de ki hızlı forvetler otobana çevirirler bizim defansı.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ENGIN BAYTAR PSYCHO SKILLS isimli videoda hedefi bulmayan pasi da gorunce kapattim. takimda sneijder, drogba var adamlar engin baytar psycho skills videosu paylasiyor.

lan napicaksın videonun adını, hucüm anlamında adamın yapabildikleri gösteriyor işte video

ayrıca sanki drogba, şınayder yerine oynasın dedim. takımda hamit diye bir gerçekte var ona bakarsan hücum anlamında hiç bir şey katmayan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...