Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

bu satış müdürü ile mi ne roportaj yapıyorlardı geçen

adama diyorlar işte rakiplerle kıyaslarsak durumunuz ne diye. adam da hedefimiz ilk 10 a girmek rakiplerimiz çok büyük takımlar diyor.

spikerde tabi illa zorlicak türkiye içinden peki diyor

bizim elemanda bizim hedefimiz her zaman global diyor.

İŞTE ŞANLI GALATASARAY sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam Nike'a en çok kazandıran takımlar arasında ilk üç veya beşteymişiz. Nerede gördüğümü hatırlamıyorum.

GS Store'lar çok iyi yolda. Fenerium çok başarılıydı ancak bunda Fenerbahçe taraftarının etkisi çok büyüktü. Yoksa ürünler filan çok çekici değildi. Bizim 2000 nesli artık para kazanır hale geldi ve kulübüne de harcama yapmaya başladı. Bu sebepten yakın zamanda Fenerium'un satışlarını geçeriz diyorum. Ama hayırlısı tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

abi drogba 35 yaşında tamam süper oyuncuda çinde yanılmıyorsam 5m para alıyordu.bize gelse en az 2-3m ister ki 35 yaşındaki adam için çok değilmi bu

ha gelirse şl de deli atarız orası ayrı ama ligde kimi kesicek nasıl bir taktikle oynarız çok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

amk said:

Drogba'nın menajeri Pierre Frelot dün İstanbul'a geldi ve akşam Les Ottomans Otel'de kaldı. Galatasaray yönetimi ile yapılan pazarlıklar sonucu Drogba'nın transferi için büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Drogba ile 1,5 yıl artı 1 yıl opsiyonlu anlaşma sağlandı. Galatasaray yönetimi pazar günkü Beşiktaş maçı sonrası Didier Drogba transferini açıklayacak...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Didier Drogba'nın Galatasaray'a transferi iddiasıyla ilgili Başkan Ünal Aysal açıklama yaptı. Akmerkez'de alışveriş yaparken görüntülenen Aysal, konuyla ilgili iddiaya "O kadar da değil, maliyeti çok yüksek" dedi. Aysal Sneijder ile ilgili sorulara da "Bu konuda niye soru soruyorsunuz ki, bitti gitti işte...
Transfer ettik" diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...