Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apo haini ile ne görüştüğünü,neden görüştüğünü yazmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

birbirinize hakaret etmiyosanız yazın lan. yav bile yazıyo.

Ne konuşalım akito?
Lan hadi ben belli bir görüşü değil gerçeği savunuyorum diye hakaretler ve suçlamalara maruz kalıyorum,çetin abinin suçu ne? X manken hakkında konu açsa çeto reis ağızlarından salyalar akıtarak yazacaklar ve alkışlayacaklarına eminim.ama değmez 3-5 tane çapulcuya

Neyse haftaiçi suriye sınırına gidiyorum ,reisde iran da oradan bi görüşelimmi napalım :)
Bu arada halebe kadar sıkıntı yok artık rahat gidip gelinebiliyor,esadın köpekleri yok,haberiniz olsun
Sosyal ağlarda paylaş

abi gerçeği savunuyorum diyosun da gerçeğin savunulmaya ihtiyacı yok zaten. herkes kendi bulunduğu yerden gördüğünü söylüyo işte. hakaret etme olayı kötü. mesela "çapulcu" demişsin onlara ama eminim ki önceki sayfalarda daha saygısızca şeyler dönmüştür. o yüzden böyle süregeliyo işte küçük küçk hakaretler ve tartışma üslubu da bilmediğinizden (genel) konu p.ç oluyor. önceki sayfaları okumadan diyebiliyorum bunu çünkü tipik pati siyaset.

adettendir
http://www.turksolu.org/383/foto/apo-perincek-gul.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanıcının istedigini yazması =/= Satılmış haber ajansı formatında lüzumsuz topic spamlemek.

Fikri değiştirilebilen biri değil, öyle adamla da tartışma ortamı olmaz.

Adam tartışma topigini sadece boş bık bıkla overwhelmleyip, bugün de internette cumhuriyeti kurtardık demek için açıyor, kusuruma bakmasın yani.

Siyasi topiclerin kitlendigi günleri mumla arar olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile ilgili herhangi bir fikrim yok ama gözlemlediğim şeyi belirtmeden geçemeyeceğim.

konu ile ilgili herhangi bir fikri olmadan sırf OP ile dalga geçeyim diye yırtınan kullanıcı profili çıktı ortaya. hayır adam gibi muhalefet veya eleştiri derecesini geçtim, konuyu farklı yönlere çekiyorlar. baya boş adam varmış kısacası forumda. hayır bir de 9gag'den falan resim koyup cevap vermeye kalkışıyorsunuz, onu da xunn'dan falan gördünüz anladığım kadarıyla ama adam orjinaldi o konuda, sizinki bildiğin amelelik.

siyaset ile benim de pek fazla bilgi birikimim yok, o yüzden okumakla yetiniyorum şimdilik ama şu terbiyesizliği bitirin artık ya.

bu tarz topicler açma, istemiyoruz diyen tiplere de sözüm odur ki; asıl sen git. burası herkesin forumu, herkes forum kuralları çerçevesinde istediğini paylaşmakta serbest. işin ilginci, bunu diyen adamlardan daha eski kullanıcıyım, hayır bana batmadı size noluyor, nedir bu forumu sahiplenmek?
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdaki allure postundan sonra ışık mı olmuşlar yazmaya utandım.

okudum. altına imzamı atabileceğim tek post

Myshkin said:

Ya konu akp olsa o kadar oyun bir önemi yok türk halkı zaten aptal, başka parti az oy olunca zaten kimse size oy vermiyor. bu ikisini yapan aynı bünyeler

diğer konular için de açıkçası stabil bir fikrim yok. sadece devletin gizli istihbarat organları ile teröristler ile zaten iletişimde olması taraftarı bir insanım. bu masaya oturmak demek değil tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan henüz geldim oteldeki odama ve açtım ki ne göreyim? ne oldu lan burada? cipet ile siyasi görüşlerimizin farklı olduğu muhakkak. ama memleketimin evladıdır, üstelik ülkesini de sevdiğini yazdığı-gönderdiği mesajlardan biliyorum. benim kadar cipetle tartışmalarda ters düşen kaç kişi var şurada,bilemiyorum? ama ortak paydamız Türkiye, Türk bayrağı,Türk Milleti olduğu sürece tartışmaktan neden korkalım? Yeter ki karşılıklı saygıyı yitirmeyelim.

Perinçek-Apo fotoğraflarının halen paylaşılması aşırı derecede komik ve bir o kadar da ilkel. Yahu adamla <> anlaşmışlar, serbest bırakacaklar, PKK Türkiye'den çıkıp Suriye ve İran'ın başına <> tarafından saldırtılacak. Suriye Kürdistanı'nı <>nin tanımasını Apo şart koşmuş. Daha da fazlası BDP ile AKP birlikte yeni anayasayı geçirmek konusunda büyük oranda anlaşmışlar. Hangi anayasa mı? İçinden Türk Milleti'nin çıkartıldığı, başkanlık sisteminin getirildiği anayasa. Perinçek o fotoğraflar çekildiği zamanda "Apo,yanlış yoldaydın zaten, daha da yanlış yola giriyorsun.gel,devletine teslim ol,devletine sığın, siyaset yapıyorsan ondan sonra yap."dedi. halen "yanlış yapıyorsun lan Apo"diyor 5 senedir tutuklu olduğu Silivri'de. Apo'nun serbest bırakılmasını konuşan gazete yazarları,siyasetçiler Perinçek'in adını bile ağızlarına almıyorlar. Neden? Perinçek 40 bin kişiyi mi katletmiş? İktidara gelmiş ve milyarlarca Dolar parayı mı yemiş? Oğullarına,kızlarına gemicikler mi almış? Cemaatlere milyarlarca Dolarlık ihaleleri peşkeş mi çekmiş? Ülkenin Amerikan kucağına yapıştırılmasına mı neden olmuş? Hayat pahalılığının mı sorumlusu Perinçek? Ya da işsizliğin sebebi mi?

Aklınız varsa sorgulayın? Size hazır servis edilen ota boka inanmaktan vazgeçin. 2000 mil uzaktan beni şu saatte sinirlendirdiniz. Bu ne lan?!
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

apo hakkında yorum yaparken bdp nin apo nun partisi olduğunu, seçimlerde 2.5m oy aldığını, bu 2.5 m oyun 2025-2030 arasında 20m e yaklaşacağını unutmayalım.

tayyip boşu boşuna en az 3 çocuk diye bağırmıyor.

3 satırda nasıl hem bilinçli ya da bilinçsiz kürtçü-pkk propagandası yapılır ve hem de nasıl akp-sultan yalakalığı yapılır'a çok güzel örnek olmuş. yalnız hesap bilmemek kötü bir şey. şu an 2013'teyiz.2 sene önceki seçimlerde 2,5 milyon oy alan adamlar 14 sene sonra nasıl 20 milyon oy alacaklar? o zaman şu an 10 milyona yakın oy alan CHP 80 milyon oy mu alacak? Pardon,onlar çok çocuk sahibi değil,özür dilerim. Yani 40 milyon civarı oy alacaklar. AKP'de herhalde 100 milyon oy alır, üstelik onlar sultanlarını dinleyip 3er,5er çoğalıyorlar. MHP'de 30 milyon oy alır bu hesapla. E benim İşçi Partisi'de 2025'te herhalde 5 milyona ulaşır. Lan sahi,bir de bu oy kullananların çocukları var. Nüfus demek ki 2025'te 300 milyon oluyor Türkiye'de. Enteresan...
Tabi ya, bu nedenle sultanımız en az 3 çocuk yapın diyor, ne kadar aptalım?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ulan henüz geldim oteldeki odama ve açtım ki ne göreyim? ne oldu lan burada? cipet ile siyasi görüşlerimizin farklı olduğu muhakkak. ama memleketimin evladıdır, üstelik ülkesini de sevdiğini yazdığı-gönderdiği mesajlardan biliyorum. benim kadar cipetle tartışmalarda ters düşen kaç kişi var şurada,bilemiyorum? ama ortak paydamız Türkiye, Türk bayrağı,Türk Milleti olduğu sürece tartışmaktan neden korkalım? Yeter ki karşılıklı saygıyı yitirmeyelim.

Perinçek-Apo fotoğraflarının halen paylaşılması aşırı derecede komik ve bir o kadar da ilkel. Yahu adamla <> anlaşmışlar, serbest bırakacaklar, PKK Türkiye'den çıkıp Suriye ve İran'ın başına <> tarafından saldırtılacak. Suriye Kürdistanı'nı <>nin tanımasını Apo şart koşmuş. Daha da fazlası BDP ile AKP birlikte yeni anayasayı geçirmek konusunda büyük oranda anlaşmışlar. Hangi anayasa mı? İçinden Türk Milleti'nin çıkartıldığı, başkanlık sisteminin getirildiği anayasa. Perinçek o fotoğraflar çekildiği zamanda "Apo,yanlış yoldaydın zaten, daha da yanlış yola giriyorsun.gel,devletine teslim ol,devletine sığın, siyaset yapıyorsan ondan sonra yap."dedi. halen "yanlış yapıyorsun lan Apo"diyor 5 senedir tutuklu olduğu Silivri'de. Apo'nun serbest bırakılmasını konuşan gazete yazarları,siyasetçiler Perinçek'in adını bile ağızlarına almıyorlar. Neden? Perinçek 40 bin kişiyi mi katletmiş? İktidara gelmiş ve milyarlarca Dolar parayı mı yemiş? Oğullarına,kızlarına gemicikler mi almış? Cemaatlere milyarlarca Dolarlık ihaleleri peşkeş mi çekmiş? Ülkenin Amerikan kucağına yapıştırılmasına mı neden olmuş? Hayat pahalılığının mı sorumlusu Perinçek? Ya da işsizliğin sebebi mi?

Aklınız varsa sorgulayın? Size hazır servis edilen ota boka inanmaktan vazgeçin. 2000 mil uzaktan beni şu saatte sinirlendirdiniz. Bu ne lan?!

Madem bu kadar cok seviyorsunuz vataninizi sahalara inip orada orgutlenmeler duzenleyin yada bu isleri destekleyenleri her acidan destekleyin hayir yani konu disi mi siyaset meydani mi belli degil yani. Bayiyor insan bir sure sonra. Herkes siyasetten anlayacak degil ya? Ayrica ben Madagaskarda dogsaydim ve dinim baska birsey olsaydi ozaman ben cehennememi gidecektim? Yada Turk olmasam cok serefsiz adi bir insan mi olacaktim? Yada Dogu Anadolu nun ucra biryerinde dunyaya gelsem bu beni adi serefsiz bolucu mu yapacakti? Yani vatan dediginiz vatan sevgisi diyerek gazladiginiz kac genc su an toprak altinda haberiniz varmi? Acikcasi sizin Teroristlerden farkiniz yok sadece bu isin lacivertisiniz o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulusal sevgi bu memleketin başına gelen en kötü şey.

Kitle manipülasyonu ve kümeleşmeden başka hiçbir fonksiyonu olan bir durum değil. Hayatınızda hiçbir yerde de ulusalcılıgın önünüzde kapı actıgını göremezsiniz.

Anca birbirinizi gazlayıp yine sizinle aynı vatanı paylaşan insanlara muhalefet olur, bireyselliğin de önünü kesersiniz.

Türk'üm diye gurur duyuyorsanız gerçekten kafanızda birkaç tahta eksik, utanıyorsanız durum daha da vahim. Kastım Türkler tırt değil, tek dayanagı cografi lotoya bakan birşeyle gurur duymanızı anlayamıyorum.

Dünyanın da en aptal ülkelerinden biriyiz, ilk fırsatta topuk.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Siyaset boş insan uğraşı,kahvehanelere git bak sürüyle görüceksin en basiti.Ben ise sizin gibileri izleyip puromu körüklerken kıkır kıkır gülüyorum.
Rage açtığınız zaman kahkaha oluyor kıkırdamalarım.
Ha düzgün insanları oturur dinlerim o ayrı,ama düzgün insan lazım bunun için.

Forumlara hergün onlarca başlık açıp saçma sapan tartışıcak kadar boş değilim üzgünüm. Hayatımı yaşamakla meşgulüm çünkü ve sana da tavsiye ediyorum özellikle ortayaş bunalımında olduğun şu yıllarda.

Ben ise sizin gibileri izleyip puromu körüklerken kıkır kıkır gülüyorum.
Rage açtığınız zaman kahkaha oluyor kıkırdamalarım.

Abi gay misin? Erkek adam bu kadar üstüne basa basa kıkırdıyorum demez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...