Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apo haini ile ne görüştüğünü,neden görüştüğünü yazmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

basarısız turk solunun en baba adamları bu partiler

ip tkp emep odp vs. vs.

akpnin yaptıgı yada bdpnin yaptıgı gibi fikir ayrılıklarını egolarını unutup secime beraber girmeyi basaramıcak kadar yazık partiler

%0.2 oy alan partiyi ciddiye alıp oy verenlerde de suc zaten
her ip ye giden oy dogal meclise gireemdiginden dogal olarak en yuksek oy alan poartiye yane ak partiye gidiyor

turklerin wowda guild bile kuramayıp 3 ayda ego tatmini ruh masturbasyonu yuzunden dagıldıgını goz onune alırsan tabe gotleri rahata alısmıs particilikten ekmek yiyen milletin 3 5 kurusuna goz diken suluk mentalitesinde bu tip admalar

mercedesle gezen işöçi sendikası baskanından beter bu tip adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ip tkp emep odp vs. vs.

şunlar ama okkkkaaddddarrr farklı partiler ki. ip'yi bunların arasında değerlendirmemek lazım zaten. onlar dışında diğerleri de çok farklı. aslında ödp'nin o ilk kurulduğundaki birleşme, gaz harici diğerleri de iktidar olmak için değil örgütlenmek için kullanıyor seçimleri vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu forum için neden bu kadar kasıyorsun ki ben senin konularını genel olarak takip ediyorum fakat daha önce görmediğimden dolayı değil.Hem ciddi atılan mesajları tekrar gözden geçirip kendi fikirlerimle çarpıştırıyorum varsa verilen kaynakları inceliyorum ki hatalarımı gidermek amaçlı.Hemde burada hem siyaset bilgisi olmayan hemde nasıl üste çıkıp aşağılarım diye alçalıpta alçalan adamları okumak niyetiyle giriyorum :).Bir kaç kişi hariç genel olarak çok yüzeysel konuşan insanlar bulunuyor.Etrafını gözlemleyerek kendi fikirlerini oluşturmak yerine başkalarının fikirlerini tartışan insanlar görüyorum.Yanlış ve düzeltilmeye ihtiyacı olsa bile senin fikrin senin fikrindir -_-" Bunlarla dolu bir forum da ne bileyim ben çoktan hevesimi kaybetmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

BEsim tibukun seçim vaadi olarak ofsaytı kaldırıcam demesi vardı efsane.

Bu arada yandaşlıkla ne alakası var onu anamadım. Doğu Perinçek ve onu gibiler sayesinde Türkiyue solu yürüyemiyo AKP ye rakip olamıyo diyoruz. Koltuk sevdasından ego tatmininden senelerdir milletin oyunu yiyolar bişi başaramadan. HAdi CHP ile anlaşamadınız kendi aranızda birleşi,n seçime girin %1 i aşında ciddiye alının.
Sosyal ağlarda paylaş

ben herşeyin,amerika ve büyük ortadoğu'nun ebedi şefi israilin başının altından çıktığını düşünüyorum,Türkiyede ki sol fraksiyonların bu kadar etkisiz kalmasın da gladyo ve devlet de ki gizli güçlerin elleriyle asimile edildiler resmen 80 öncesine kadar.filistin sorununa bile ben müslümanım diyenlerden daha duyarlı olan,sol fraksiyonlar benim gözüm de,düşmanımın düşmanı dostumdur mertebesindedir yani...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Cipetpet said:

ben herşeyin,amerika ve büyük ortadoğu'nun ebedi şefi israilin başının altından çıktığını düşünüyorum,Türkiyede ki sol fraksiyonların bu kadar etkisiz kalmasın da gladyo ve devlet de ki gizli güçlerin elleriyle asimile edildiler resmen 80 öncesine kadar.filistin sorununa bile ben müslümanım diyenlerden daha duyarlı olan,sol fraksiyonlar benim gözüm de,düşmanımın düşmanı dostumdur mertebesindedir yani...

hahahahadfgad bu ne lan

aynı adam israilin yancısı olan suriyedeki teröristleri destekliyor, çok acayip kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

her zamanki gibi başlığın ırzına geçilmiş ama ben yine de bazı arkadaşların okuyup bir şeyler öğrenmesini umuyorum. troleybüsçüler zaten her zaman var...

E git o zaman? Ne kanser çıktın.

birda senin gibiler var direk forumun ırzına geciyor. amacın birilerini aydınlatmaksa gazetecilikte falan kariyer yapsana, ne bileyim donanımhaberi, forumtr yi aydınlat.

eskiden trolleri beslemeyin, fıstık atmayın dememizin sebebi buydu. sana fıstık atan 2-3 çdk zeki (!) uyemiz olmasa ,hala buradayım cunku 2-3 kisiyi aydınlatıyorum diye bikbikleyemeyecektin.

ah su forum keske tekrar invite only haline donse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...