Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 18. Hafta | Fenerbahçe - Sanica Boru Elazığspor | 20.01.2013 @19.00

benjani

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Sonlarını izledim maçın, Elazığ'a yazık oldu. FB beklemediğim kadar kötü oynadı. Kuyt falan ilk yarı energizer tavşanı gibi koşardı, adama bişey olmuş durulmuş.

Resmen Yılmaz Vural'a üzüldüm yaa... Adam her maç böyle 90da veriyor maçı. Geçen sefer de ropörtajını izlemiştim "Napalım, canlarını mı alayım oyuncuların, canları sağlık. Yapacak bir şey yok" demşiti bitkin bitkin. Bu adamın bile enerjisi bitmiş, bu adam bile kabullenmiş artık.

Yalnız her fırsatta kendini yere atan, Elazığ ortasahayı her geçtiğinde oyunu durdurmak için elinden geleni yapan FB'li oyuncuları gördükten sonra artık kimse Burak'ın kendini yere atmasına laf etmesin :)

hacı bi takıma yazık oldu demek icin tum macı izlemek lazım bence, 2. yarı FB hapsetti zaten adamları.
dunyaları kacırdılar..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla teknik bilgi olarak Rıdvan daha iyidir Ali Ece'den ama Ali Ece'nin genel futbol bilgisi, avrupa ligleri/oyuncuları bilgisi falan çok daha iyi. Ayrıca dinlemesi keyifli adamın renkli bi üslubu var Rıdvan'a oranla.

Mehmet Demirkol baya ayrı bu arada bence, herif bildiğin iyi,sakin,trollenmiyor falan çok başarılı...

Bu arada Rıdvan iyiydi baya ama konu Fener olunca saçmalıyordu, 3 Temmuz'dan sonra bütün ayarı kaçtı adamın eskisinden çok daha kötü, yeni yeni toparlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...