Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OnePunch-Man

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

ZiFir said:

shounen klansmanı %90 o şekilde ilerliyo genel itibariyle.japonyadaki dergiyi okuyan kitleye hitap etsin kendiyle karakteri özdeşleştirsin diye ezik tipleri main karakter seçiyolar mangakalar.
manga veya anime top 100 tarzı bi google larsan netten daha önce okumadıgın veya izlemedigin bi tanesini seçebilirsin.

mangakalar ezik tip secmiyor kengo anlayisini mangada surduruyor ama gaijinler bunu bilmiyor ^-^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ZiFir said:

bu tarzda önerisi olan var mı
ezik main characterin zamanla güçlenip kötüleri dövüp kızı götürdügü hikayelerden bıkkınlık geliyo ..
main karakterin zaten güçlü olup karşısına cıkanları her seferinde ezdiği manga ve animeler daha çekici gelio bana göre.

akagi, berserk.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm tüh bir oturuşta 32'den 92'ye geldim, beklerdim bilseydim. yazarla çizer anlaşamayıp ayrıldı, yazar kendi başına böyle devam etti filan sandım öbürünü baştan görmeyince lol. neyse artık çıktıkça yenisine bakarım sonra gene, ağladım çünkü ilkokul 1 resim dersinden beri görmediğim çizimlerle ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

37

nihayet orijinal serinin çevirilmeye başladığı yere vardı, bomba arc başlıyor. sonraki arc da zaten hala bitmedi daha, asıl olay arc'ı.

bütün s-rank'leri birada bu çizimle görmek süper oldu. tsubaki ve KING! *BADUM BADUM BADUM*

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...