Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahlak ve terbiye sinirlarini asmayan hareketli paylasimlar

aquila

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

Silaha gerek yok o zaman. Silahsız olarak durdurmuş zaten arabayı. Adamın arabadan çıkıp, pardon bana neden yol vermiyorsun diyecek hali yok, en fazla havalı korna çalar.

hayır abi asıl mesele arabalar durduktan sonra başlar her zaman, ilk intiba çok önemlidir karşındakini korkutacaksın yoksa psikolojik olarak üstünlük ona geçer kaybedersin.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

yildirimokur said:

Silaha gerek yok o zaman. Silahsız olarak durdurmuş zaten arabayı. Adamın arabadan çıkıp, pardon bana neden yol vermiyorsun diyecek hali yok, en fazla havalı korna çalar.

hayır abi asıl mesele arabalar durduktan sonra başlar her zaman, ilk intiba çok önemlidir karşındakini korkutacaksın yoksa psikolojik olarak üstünlük ona geçer kaybedersin.

Bi skim olmaz, korkma.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

yildirimokur said:

kanıt niteliğinde

http://www.youtube.com/watch?v=0UwDtTFHfZM
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...