Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teketek / Fatih Altaylı vs. Levent Kırca

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Fatih zaten yetersiz bir adam. Bundan yıllar önce Hürriyet'te çalışırken bir davası vardı mahkemelik Ciner ile. Haftanın 3 4 günü Ciner aleyhine yazılar yazardı. Sürekli sallar dururdu. Bir kaç sene sonra, Altaylı'yı Sabah gazetesinde gördük. Doğan'a demediğini bırakmadı. Habertürk'te Ufuk Güldemir vefat edince de Habertürk genel yayın yönetmeni oldu. Habertürk'ün şu an internette yaptığı gazetecilik, 20 sene öncenin Bulvar gazetesinde falan vardı. "Tüm Türkiye'yi ilgilendiren büyük olay" başlığına tıkladığınızda 2012 - 2013 Öğretim Yılı başladı içeriğini buluyorsunuz. Adamın kendisi zaten döneğin en krallarındandır. Mazisini bilen bu adama zerre prim vermeyecektir. Akşam gazetesiyle televizyon vereceğini vaat edip gazete batıran Ilıcak ailesinin bugün AKP'yi eleştiren bakış açısını (ki son 1 senedir var bu eleştiri, ondan önce en büyük savunucularıydı) ve 10 sene önce Merve Kavakçı'yı provokasyon için meclise getirişi gibi, Fatih Altaylı'da her devrin daimi temsilcilerinden biridir. Rüzgar nerden eserse oraya dönüverir.

Şu tartışmayı açıp seyretmedim bile, çünkü bu adamın savunduğu yer bile belli değil ki. Leven Kırca, Bedri Baykam gibi Atatürk'e sarılan adamların bence Atatürkçülüğü rezil eden bir yanları var. Sürekli alkol ve cinsellik içeren sapkınlıkları var. Bunlar da karşı tarafa malzeme veriyor, böyle mi olalım deniyor. 10. Yıl marşını seçim otobüsünde çaldıran CHP zihniyetidir bunlar. (Ki o marş bir milletin tamamına hitap eder, sen onu seçim otobüsüne koyarsan kimse sahiplenmez, ayrımcılığı başta sen yapıyorsun ayrı konu) O nedenle iki zatta adam olmadığından, konuştukları ve savundukları şeyler saçma sapan, kendilerine rant sağlayacak fikirler. Düzgün bir demokrasi ortamında her ikisi de gündeme dahi gelemeyecek adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Beyler, adam master troll:
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=haberturk&seekTime=15-01-2013%2022:59

ahahhahahaha çok çok iyi yayın, daha yarısındayım ama izleyin beyler. linki düzelttim.

nası izliyorsunuz lan. kayıt istiyor izlemek icin. fake kayıt oldum üstüne para istedi huehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bitirdim, çok iyi programdı ya.

fatih altaylı'nın aslında bir balon olduğunu görmemiz için iyi oldu bu. ama levent kırca'nın da laf ustası olduğu gerçeğini değiştirmiyor. adam çevirdi çevirdi durdu, parmağında oynattı altaylı'yı.

siyaset açısından ise levent kırca'nın pek kredisi yok ya. maalesef halktan epey kopuk gibi, bu saatten sonra zor. işçi partisine falan katılmaktan ziyade, daha bi ne bileyim chp falan olsa, çok başarılı olabilirdi. zira mesela ben adamın 'yasaklı' olduğunu bilmiyordum, reytingleri düştü de kovuldu sanıyordum.

bilemedim ya. altaylı'ya yazık olmuş ama. programı bitirsin bence artık.
Sosyal ağlarda paylaş

altaylı dünkü b.k afedersin.
levent kırca dediğin yaralı parmağa işemeyen sadece eleştiren zeki bilgili ama devreleri onyıllar önce yakmış bir adamcağız.

saçma salak bir kapışma olmuş. eğlence-mizah bölümünde daha iyi dururdu bence bu başlık. ciddi olarak irdelenebilecek incelenebilecek bir konuşma bile geçmemiş zaten aralarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...