Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Namaz ve sevişmek aynıdır

fenn

Öne çıkan mesajlar

adam diyor ki, bir erkek olarak eşini tatmin etmek zorundasın, kadınsan da bacaklarını açıp yatmam lazım diyor, dünya zevklerinin en başında gelen bir şeydir diyor niye bir biriniz tatmin etmeyip, başkalarında tatmin arıyorsunuz diyor, kadınlık ve kocalık müessesinin asli görevidir bu diyor, eğer kadın veya erkek bu görevi yerine getiremiyorsa boşana bilirsiniz, daha iyi olur diyor.

öküz gibi değil, nitelikli sevişin diyor

şimdi hal böyle iken gırgır için dalga geçilebilir ama koca koca profların falan eşekli fantaziler üretmesini anlamıyorum,

zira görücü usulü evliliklerin yaygın olduğu türkiyenin en büyük sorunu çiftlerin aralarında cinsel ilişkinin sağlıklı yürümemesi ve tatmin sorunları yaşan kadın ve erkek sürüleri... her ne kadar tasvip etmesem de ota boka "günah" yaftası yapıştırmak çok etkili bir uzaklaştırma yöntemi olduğu aşikar, ve "sevap" diyerek evli çiftlere daha sağlıklı bir cinsel yaşama özendirmek bence toplum olarak bir çok sorunumuzu ortadan kaldırabilir.

sonra rütük çıkıp diyor 5,30 dk sevişme olmaz çok uzun
Sosyal ağlarda paylaş

yoo aslında doğru,
şöyle ki, incile felan baktığın zaman Hz. yusuf muydu neydi, birisi için eşiyle zina yapıyor ibaresi kullanılıyor.

Zina olayı fiilen sex değil, kalben aşık olmadığın sevmediğin bir insanla yaptığın sex e deniyor zaten.
bizim yeto toplum bunu alıp tek eşli evliliğe çevirmiş.
hem insan doğasına aykırı
hem dinen saçma
hem gönlen saçma.
Halbuki evlenmek ve boşanmak, dinen ne kadar kolay. Rahat, nie? e çünkü tek eşli olmak, aynı eşle 231131221412 yaşamak salakça bi dayatma.
Ama tabi günümüze uyarladığında bi mecburiyet, kredi borcudur, işte stabil hayattır vs yüzünden.

Aşıkken sevişmek kadar fenafillaha ulaştırabilen bişi var mı yahu, tam anlamıyla kalbini açıosun işte. Ruhen uçuosun panpa!
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

Hastayım ha ota boka sevap denmesine, bildiğin sevişiyosun abi bunun nası bi sevabı olur?

sevabı, karını/kocanı mutlu ederek kazanıyorsun, dediğim gibi sevap denmesi biraz abest ama insanları özendirmek lazım, zira bildiğiniz gibi insanımız hiç anlamıyor bu işlerden ve anneden de kıza geçiyor malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kendi içinde paradoks var.
Yeterli seks kültürü olmadan zaten ilk seviştiğin kişiyle müthiş bi tatmin yaşaman mümkün değil.Ha bu konuda bilgin vardır yapmasan bile, biliyorsundur falan o zaman belki.
Bizde seks kültürünü geçtim bilgi falanda yok ki kadınlarda.Çoğunluk için konuşuyorum.
Niye erkeğin görevi mutlu etmek onu anlamıyorum,sonuçta bu işteş bi eylem iki tarafta birbirini mutlu edecek o şekilde davranacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Halbuki evlenmek ve boşanmak, dinen ne kadar kolay. Rahat, nie? e çünkü tek eşli olmak, aynı eşle 231131221412 yaşamak salakça bi dayatma.
Ama tabi günümüze uyarladığında bi mecburiyet, kredi borcudur, işte stabil hayattır vs yüzünden.

Analatmak istediğinden alakasız tartışma yaratma çabası gibi duracak ama, yazında bold yer erkek için kolay sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

@Ulgio

adamı savunmak gibi algılanmasın ama kadında görevi diyor ve özellikle kadınlara sesleniyordu.

@Cipetpet

genellemeyi sen yapıyorsun, ama sende biliyorsun öyle olduğunu zira o kaza sahnesi bile buna kanıt olabilir

tatmin olamayan karı kocaların topluma olası etkilerini, daha önceki bir konuda dilim döndüğünce kendi gözlemlerimi de katarak değinmeye çalışmıştım, http://forum.paticik.com/read.php?13,6473446,6473446#msg-6473446
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...