Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kilo Aldırıcı Karışım (Lezzetli ve Bol Proteinli)

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Bunu antremandan/aktiviteden sonra içilmesini tavsiye ediyorum, beklemesi halinde besin değerleri düşer.

Malzemeler:
- 1,5 bardak yulaf ezmesi
- 1 Muz
- 1 bardak süt
- 1 yumurta
- 1 tatlı kaşığı bal
- 1 çay kaşığı reçel (türleri ile farklı tatlar elde edilebilir)
- 1 ölçek protein tozu (hell yea)
- Rondo

Yapılışı: Rondo'ya hepsini en baştan sırasıyla atın. 3 dakika karıştırın (yulaflar erimeli). Ortaya akışkan bir madde çıkacak. Bunu için. Afiyet olsun.

http://i.imgur.com/c9cOJ.jpg

Rondo'nun kapasite belli, daha da şey konulur ama almıyor, yorumları bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

5dk sürmesine imkan yok ya

blender kabını temizlemesi, malzemeleri çıkartması: rahat 5dk, üzerine 3dk karıştırma: oldu 8dk, bi de içme süresini ekle kaldımı dohuz. mhp'nin 40. yılı kutlu olsun.

bir de salmonella riski var, çiğ yumurta içilmez za
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

5dk sürmesine imkan yok ya

blender kabını temizlemesi, malzemeleri çıkartması: rahat 5dk, üzerine 3dk karıştırma: oldu 8dk, bi de içme süresini ekle kaldımı dohuz. mhp'nin 40. yılı kutlu olsun.

bir de salmonella riski var, çiğ yumurta içilmez za

Çiğ yumurtayı araştırdım da çiğ olarak tüketildiğinde emilimi %44'müş, pişmişin %90. Protein tozu varken başka birşeyle karşılanabilir aslında. Listeden çıkartıp yerine ne konulabilir?

Kimbo Slice'ın sporcu içeceğini izledim de adam 3 yumurta kırıyor, 1 litre süt, 150 gr tereyağı falan hayvansı bir karışım yapıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

gün içinde farkında olmadan çok hareketli olanlar var kilo alamıyorum diyolar mesela yada hardgainer da olabilir insan işte bu karışım birazda sağlıklı kilo almaya yönelik hazırlanmış güzel bi karışım bence zaten antreman sonrası için yazmış argos hiç bişi yapmayan adam her gün içse bundan duba gibi olur 2 haftada
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

[u]
Malzemeler:
- 1,5 bardak yulaf ezmesi
- 1 Muz
- 1 bardak süt
- 1 yumurta
- 1 tatlı kaşığı bal
- 1 çay kaşığı reçel (türleri ile farklı tatlar elde edilebilir)
- 1 ölçek protein tozu (hell yea)
- Rondo

fıstık ezmesi gibi bir protein ve kalori bombası varken koymamak ?!?!? buna 2 bardak süt, 1 tepeleme kaşık fıstık ezmesi koy, reçel-bal çıkar, veya çok az bal koy, 3-5 badem at. tamamdır. milkshake kıvamında olur ve hayvan gibi kilo da aldırır.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet buna fıstık ezmesi ekliyeyim o halde ama tadı nasıl olur biri deneyebilir mi?

Aslında fıstık ezmesinden soğumamın bir nedeni forumda Soris'miydi bir üyenin verdiği tarifi uygulamam dan dolayı. Yulaf ezmesine fıstık ezmesi koyuyordu haşlıyordu birşeyler yapıyordu. Fıstık ezmesinden soğudum ondan sonra, kaç yıl geçti üzerinden o iğrenç aroma hala damağımdam çıkmadı.

Fındık ezmesine ne diyorsunuz? Biraz şeker var onlarda ama, fıstık ezmesinde de var gerçi...

Bu arada yumurtayı cidden çıkartmayı düşünüyorum çiğ olarak tüketmek çok sakıncalıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...